Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt kb meddig kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt kb meddig kell nyalni egy nő nemi szervét, ha egyszerre szeretnénk elmenni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát vazze az a nőtöl függ meg a hangulatátol. meg a te kanosságodtól és mindig más ideig kell nehéz lesz összehoznod

csináld ugy hogy a nő menjen el előbb és esetleg pihi után mégegyszer a nőt kielégited amikor már te is elélvezel

sok variácio van gyakorlás kérdése az egész

de hogy tökéletes legyen meg kell ismwrned a nőt

2015. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem nyalástól függ, ha képes a hüvelyi orgazmusra, akkor neked kell addig tartani magad dugás közben, amig nem érzed, h orgazmusa van. Mi szinte mindig egyszerre (pár tized s eltéréssel)élvezünk, én már kitapasztaltam, h mikor "engedhetem el" magam.

De ehhez olyan nő kell akinek tényleg van hüvelyi orgazmusa :), neked meg megfelelő önkontroll, és h ismered a párod.

2015. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33 perc 22 masodperc. De ha a 23. másodpercben még csinálod, kezdhetes előről, úgyhogy nagyon figyelj!
2015. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és ahogy a kettes mondta tizedmásodperc pontosan :-o :-D :-D
2015. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amugy az se mindegy hogy hol nyalod mert legjobb ha a G pontot célozod meg a nyalakodással :-D
2015. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekelne kinek sikerült megnyalnia egy nő G-pontját. Vennék tőle pár magánórát :D


kérdező

A kulcskérdés, hogy el tud e élvezni a hüvely izgatással. Nyalakodásból is észnél kell lenni, hogy nagyon alaposan felizguljon, és csak akkor élveztesd el ha "többlövetű". (ismerned kell nyilván) És utána mozgáskor neked tartanod kell magadat, és megint csak ismerned kell a partneredet, hogy akkor tudd "elengedni" magadat amikor látod, hogy beindult/pár mp és beindul az orgazmusa.

De érdemes ezt megtanulni nagy élmény :) Szóval az igazi megoldása a dolognak, hogy a szerszámoddal jobban bánsz mint a nyelveddel.

2015. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne egyszerre de a mostani párommal szinte alig mentünk még el együtt!

De ezen nem parázok!

Először Ő (N) elégít ki, mert ha kielégül akkor én már nem kapok semmit! :-)

2015. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Éjfélig nyald a G pontját.Akkor tuti jó lesz.

Gratulálok srácok!Csak így tovább!

Úgy látom igen alacsony a kerítés :)

F40+

2015. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a legjobb a nőre hagyni az irányítást, ha már annyira ismer, hogy kb te mennyit bírod. A legjobb, ha kézzel rásegít magának.
2015. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat azt mutatja,hogy először addig kell nyalni a lányt amig orgazmusa lesz úgy. aztán mehet a dugás,és ha mázlid van akkor össze jön az egyszerre élvezés.

összel volt egy ilyen csajom,dugás közben vagy 6x élvezett az utosónál én is,úgyhogy végülis megvolt.

2015. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!