Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok így elmenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok így elmenni? (30/L)

Figyelt kérdés

Több kapcsolatom is volt korábban, mindegyik esetben el tudtam menni könnyen úgy, hogy a pasim bennem volt.


De most a Páromnál ez nagyon ritkán megy, általában az van, hogy ő utólag vagy előtte a kezével vagy a nyelvével csinálja nekem. Úgy van orgazmusom simán, de ha bennem van, akkor nem. Ilyen csak nála van. A különbség az, hogy ő erősebben és gyorsabban csinálja valamivel, és a csiklómhoz nem ér annyira, mint korábban másoknál. Ha lassabban, akkor megy.


Nincs körülmetélve (míg akikkel előtte voltam, mind körül voltak). Ez számíthat? Gondolom, ezért "kell" gyorsabban meg erősebben csinálnia.


Amúgy élvezem, de nem úgy vagy nem annyira, mint korábban. Nem annyira izgató a szex, bár sokkal jobb vele lenni még így is, mint akikkel eddig voltam, mert sokkal jobban szeretem. Így jó lenne, ha ez is megoldódna valahogy, és még izgatóbb lenne.



2015. jún. 17. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

1) Nem illetek össze

2) Miért nem mondod neki hogy ne dugjon hanem szeretkezzen veled?

2015. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kicsit értettél félre... :)


A gyors alatt nem azt értem, hogy szét vagyok "dugva", hanem, hogy gyorsabb, mint akikkel korábban voltam...


Amúgy meg az összeilléssel szerintem nincs gond.

2015. jún. 17. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mérettől és a szex gyorsaságától függetlenül is minden pasival, akivel kapcsolatom volt, volt orgazmusom. Ja és még soha nem voltam körülmetélt pasival, szóval ennek hidd el, hogy semmi köze hozzá!

Mond neki, hogy te lassabban szeretnéd, mert neked úgy jó. Mindannyian mások vagyunk, máshogy szeretjük, máshogy jó nekünk. Neked úgy jó. Beszéljétek meg!

Amúgy nem szoktad közben a csiklódat izgatni? Mert akkor nekem pl. baromi mindegy minden, mert úgy mindig garantált nálam az orgazmus!:)

2015. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért voltak lemetélve a többiek..?
2015. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, nem mindegy? Nem ez a kérdés. Inkább az a probléma,hogy a jelenlegi párja túl gyors.
2015. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából olvastam olyat, hogy hüvelyi orgazmus, de nekem az nem ment sosem. Bár egy-egy helyen azt is írják, hogy az nem is létezik.
2015. jún. 18. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy h valaki azért van lemetélve mert szűkülete volt, vagy mert zsidó...
2015. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lassabb, hosszabb szeretkezésekhez szoktattak a metélt pasik ?
2015. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pattanj lovaglópózba. tuti jó :)
2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!