Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elhiszitek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elhiszitek hogy vannak még igazi férfiak,akik nem csak a puncit látják bennetek?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg siralmas kérdést látok itt. De higgyétek el, mindannyian értékesek,és csodásak vagytok. Ki ezért,ki azért. Soha ne értékeljétek alul magatokat. Teljesen mindegy a melletek mérete,formája. Teljesen mindegy milyen a puncitok,baba vagy saláta. Teljesen mindegy tudtok e mélytorkozni.Vagy hogy lenyelitek e. Akiknek ez a fontos,azoknak soha nem fogtok számítani igazán. Nem kell kielégíteni beteg aberrált vágyakat. Egyszerűen azt csináljátok csak,amit ti is élveztek. Aki azért otthagy titeket mert nem elégítitek ki a perverz vágyaikat,azokért nem kár. Az elhagyna másért is. Fogadjátok el magatokat,és becsüljétek. Mindannyian a világ egy fontos csodái vagytok.Ezt sose feledjétek. Mielőtt az okosok jönnének,nem azért írtam hogy privátáradat legyen,nem kell hogy írjatok.Csak le akartam írni,hogy egy igazi férfi hogy gondolkodik a nőkről.38 éves vagyok. Higgyétek el,jól látom a dolgokat. Mindig keressétek azt aki elfogad úgy ahogy vagytok. Mert mindenki úgy jó ahogy van.

2022. júl. 29. 23:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%
Ennél közhelyesebb irományt is régen olvastam. Ez az a tipikus felvett ál jófiu stílus, közben meg a felét sem gondolod komolyan
2022. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
63%

Felét? Semennyit se😅😅

Tipikus lúzer, aki p.ncit még csak képen látott, és irigykedik azokra a pasikra, akik d.gnak is😅😅😅

2022. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező már törölte is magát🤣🤣

Gondolom rájött, hogy az életben nem fog ezzel a retek dumával nőt találni🤣🤣

2023. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!