Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek se igazi szolga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se igazi szolga az aki nem tesz meg bármit?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik mindenki hogy minden csaj fizetős. Aztán hogy nem elég kemény. Aztán mikor pl belépő feladatnak olyat adok ami nem tetszik akkor máris kamu vagyok. Szerintetek a jó szolga mindent megtesz? Domináknak szól a kérdésem. Érdekel más mit tapasztal. Én direkt olyan feladatot adok belépésre ami limiten túli így aki megcsinálja az jó szolga lesz.
2022. jún. 23. 11:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Ők is emberek egyéni komfortzónával amit tiszteletben kell tartani. Nem robotok meg nem is szó szerinti szolgák akiknek ettől az élete függ. Nyilván ezt a komfortzonat lehet idővel bővíteni, de ha olyat mondasz ami nagyon kelelmetlen akkor el kell fogadni a nemleges választ is.

Ez egy együttműködés ugyan annyira vannak a felek egymásra utalva mint bármilyen más kapcsolatban, így tiszteletben is kell tartani a másikat.

2022. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
13%
Valóban a 99% fizetős. Ha nem akkor kövér vagy idős. De mi az ami ilyen para, hogy kihátrálnak?
2022. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

Az alá-fölé rendelt helyzetben is fontos az, hogy a felek kölcsönösen tiszteletben tartsák egymás határait és tabuit, így kölcsönös odafigyelést igényel.

Ha neked ez nem megy, akkor egy szimpla paraszt vagy, nem dom/domina.

2022. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Jogos. Rosszul fogalmaztam. Az egész BIZALOM alapon megy csak. Szerintem.

A többség írja BÁRMIT megtenne. Aztán pl kap egy feladatot és jaj az nem, azért annyira nem bármit. Na erre értem. Minek mondja ha nem bírja?

2022. jún. 23. 12:00
 5/42 anonim ***** válasza:

Sajnos sok a mű... Dom/domina s szub is ...


N előbb ismerkedem finoman, s utána, ha a keretek meg vannak, után lépünk tovább - hogy tisztázzuk a "bármit"...


45/F

2022. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy már írták, attól hogy szubmisszív, még nem lesz hülye. Ők is emberek, mindenkinek vannak tabui. Pl egy heteró soha a büdös életben nem fog férfivel semmit kezdeni. (vagy ha mégis akkor elég nagy eséllyel bi, csak titkolja). Vagy pl véres dolgokba és hasonlóba belemenni. Ez nem függ össze azzal szerintem, hogy mennyire jó szolga e vagy sem.
2022. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
39%
Illetve arra nem gondolsz, hogy esetleg mondjuk amit csináltatni akarsz vele,az esetleg majd milyen traumát okozhat neki később? Mert oké, az adott helyzetben vagy csak fantázia szintjén lehet tetszik neki, de amikor azt megcsinálja, már lehet hogy teljesen máshogy néz magára. Egy dominának ezekkel tisztában kellene lennie..
2022. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
26%

4

A többség aki ezt mondja egyáltalál nem viseli el az alárendeltséget, hisztizik mindenért. Ha már csak szóba kerülnek ilyenek, hogy "komfortzóna" meg " egyéni határok" stb, már pattintom is le a francba, nincs kedvem hülyékkel veszekedni és harcolni, akik unalmukban szeretnek szerepjátékozni egy dominánsabb nővel. Olyan aki feltétel nélkül alárendeli magát az akaratomnak, eddig összesen kettő volt és egyiket se a GYK-n ismertem meg.

Ja és "bizalom"... Bízzon abban akinek közcsönad és reméli, hogy visszakapja. Én nem igénylem a bizalmát, csak az engedelmességét! Nem is értem miben kéne bízni??? Ilyen pasi nem párkapcsolatra kell, hanem csicskának, szolgának, kihasználni. Soha egy ujjal nem nyúlnék hozzá, verni is kesztyűben. Nem baj ha nem bízik bennem. Legyen engedelmes, vagy mehet a francba. Csicskákkal alkudozni sincs se időm, se energiam, de főleg szükségem!

2022. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
38%
Látod, pl a #8as már domina, hanem egy pszichés betegségekkel rendelkező nő.
2022. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
30%
8-as, fogalmad sincsen a bdsm-ről, ne rontsd itt a levegőt..
2022. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!