Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lánnyok, örülnétek ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok, örülnétek ha teljesen legálisan lenne egy szolgátok aki főz, mos, takarít rátok és még anyagilag is támogat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csak dugni ne akarj és amikor végeztél (a munkával) akkor szépen távozz 😂
2022. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs
2022. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Gondolom szexelni nem kell?!
2022. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan szexelhetne a szolga az Úrnőjével?

Szigorú szabályok vannak!


egy szolga férfi

2022. ápr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9nek igaza van, egy ilyen szolgát előre lefektetett, szigorú szabályok kötik. Olyan is van, aki az Úrnőnél lakik (persze a földön vagy egy ketrecben alszik) vagy aki csak dolgozni mehet el, de ha nem ér haza időben, büntit kap.


Ami a szexet illeti, az a jellemző, hogy bármi is történik, a szolga nem élvezhet el. Pld a farka be van zárva (bdsm eszközbe) és az Úrnőjéhez csak parancsra nyúlhat, vagy ha az úrnő úgy akarja akkor ki kell nyalnia.


Ezen felül magától értetődően minden parancsot teljesít. Az persze alap, hogy a házimunkát ő végzi el.


Nekem személyesen sajnos nem volt még ilyen hosszú távú tapasztalatom, de beszéltem olyan Úrnőkkel, akik elmondták az elképzeléseiket, (csak végül valaki mást választottak), onnan tudom, hogy megy ez.


Volt olyan, aki a rendes pasijával (szex partnerével) élt együtt, és megmondta hogy a puncija nekem eleve tabu, de lehet hogy ha arra kér, akkor a popsiját viszont nyalnom kell. Volt olyan, aki házibulikat rendezett a barátnőjnek, és azt akarta, hogy ilyenkor őket is szolgáljam ki. Volt, aki leginkább rendszeresen el akart volna verni engem, higy ettől egy kicsit ellazuljon... Stb. Szóval semmi sincs előre lefektetve, az adott Úrnő elképzelései alapján kell megegyezni. Éppenséggel, ha ő úgy akarja, az is lehet, hogy néha szexelni is kell vele. De ez is tőle függ.

2022. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!