Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek se igazi szolga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se igazi szolga az aki nem tesz meg bármit?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik mindenki hogy minden csaj fizetős. Aztán hogy nem elég kemény. Aztán mikor pl belépő feladatnak olyat adok ami nem tetszik akkor máris kamu vagyok. Szerintetek a jó szolga mindent megtesz? Domináknak szól a kérdésem. Érdekel más mit tapasztal. Én direkt olyan feladatot adok belépésre ami limiten túli így aki megcsinálja az jó szolga lesz.
2022. jún. 23. 11:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
15%
20, igaz legalább a lepontozással levezethetik a feszkót, ennyi örömük had legyen az eletben😂😂
2022. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
15%
Mi a fa.szomat olvasok itt te jó isten
2022. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, kicsit tudsz pontosítani? Miket szoktál kérni belépőnek, amit már egyből visszautasítanak?
2022. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

A lepontozás mostanában divat itt... Ok nélkül.

Pl volt hogy másik szolgával lett volna közös feladata.


Amúgy nem az a bajom, hogy nemet mondanak. Az hogy előtte mindent beígérnek csak mikor tényleg bedobom akkor megy a jaj ez nem így meg úgy. Na ezt unom. Közbe meg rinyálnak.


És igen sok olyan van itt amivel egyetértek, de szerintem a játék az játék. Akkor is játék ha csak beszélünk róla. Ha valakinek más a megközelítése nem gond csak akkor nem passzolunk. Aki volt nálam és mindent vállalt régóta jön is. Szóval olyan borzalmas nem lehetek csak nekem kell mindig az új.

2022. jún. 23. 13:14
 25/42 anonim ***** válasza:
71%

De akkor ilyet nem kérsz tőlük, hogy legyenek cuckoldok és utána "tisztítsanak" le téged? Valami ilyesmit tudok elképzelni, hogy beígérik majd utána kihátrálnak azzal, hogy mást értenek a szerepjáték alatt. De akkor ennyi, hogy legyen egy közös feladatuk amit meg kell csinálni és nem is perverz feltétlenül? wow


#8-as, #12-es ti mit kértetek, amiben elkezdtek alkudozni?

2022. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván mond a kérdező valami olyat, hogy öltözzön be nőnek a csávó, és küldjön egy képet neki teljesen random, aztán ki tudja mi lesz belőle vagy hova rakja fel később kinek küldi el, hogy zsarolja vele. Tuti ilyesmi a feladat, és jogosan nem csinálja meg
2022. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
68%

#26

Ezért is kérdeztem, ha már erről veszekszenek oldalakon keresztül, legalább hadd tudjuk már meg, hogy miről is van szó. Mert ez éppenséggel nem derült ki, pedig nem mindegy :D

2022. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
27%

27

Pedig teljesen mindegy. Az az ember aki jelleméből fakadóan szereti az alárendeltséget, bármit meg fog tenni, mert akkor érzi jól magát. Nem csinál ebből problémát. Az alárendelt azért alárendelt, mert teljesen átengedi az irányítást, a saját akaratát alárendeli az enyémnek. Nincs semmiféle kikötése, nincs határ, nincs duma. Ha pedig valamit nem tud megcsinálni akkor rosszul érzi magát, mert csalódást okozott, és ezért ő a hibás. Amelyik alárendelt nem így gondolkodik, az nem alárendelt.

Lehet szerepjátékozni meg hisztizni mindenen, ha találsz rá játszópajtit, hát egészségedre. Megbeszéled mit akarsz megélni, a játszópajtid eljátsza, aztán mindketten örültök magatoknak, hogy milyen baromi trendik vagytok mert bédéesemeztetek. Szánalmas az egész. A linkelt cikk ugyanilyen szánalmas a domina prostival. Ja tudom, nem prosti, de mégis pasikat fogad pénzért. Mi a rák a prostitúció ha nem ez..?

Én nem játszom. Irányítani akarok. Nem akkor amikor a pasinak jól esik, hanem folyamatosan! Nem érdekelnek kifogások sem. Nem érdekel ő mit akar, hiszen ő nem akarhat semmit! Átengedte az irányítást az akarata felett! Engedelmeskedik! Ha azt mondom szopjon egy faszt, szó nélkül megteszi! Nem kérdezi, hogy miért. Volt már erre példa, ezért tudom. Ha lefotózom és kiteszem a netre, azért sem hisztizik. Lehet, hogy ezt büntetésnek éli meg, de akkor el fogja szégyellni magát és igyekszik jobban a kedvemben járni és gyorsabban engedelmeskedni! De nem fog mondani semmit, nem kér számon, mert nincs joga hozzá, és EZT Ő PONTOSAN TUDJA!! Aki nem így tesz, az nem sub, csak egy bárki aki szerepjátékozik ha uncsi van.

Én nem vagyok domina és amit csinálok az nem bdsm. Én egy határozott csaj vagyok aki elvárja a csicskától a FELTÉTEL NÉLKÜLI engedelmességet! Nem baj ha szánalmasnak gondoljátok az ilyeneket, vannak ilyen pasik akik jól érzik így magukat. Szerintem is szánalmasak. Ezt gyakran tudatom is velük. Ettől még lesik minden kívánságom, a többségük szerelmes is belém.

Jah, engem is el lehet mondani bárminek. Lehet utálni is. Ezt azt jelenti hogy jól csinálom. 😉

Szóval a válasz a kérdezőnek: aki nem tesz meg bármit az nem igazi szolga. A szolgának nincs joga semmihez. A többi süket duma.

2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
78%

28, az ilyen verebeket én nem neveznem pasinak😂😂


Úgy látszik tényleg megérett az emberiség a pusztulásra 🤣

2022. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
74%
Ráadásul ez erőszak, nem bdsm. Mi az hogy bármit megcsinál akarata ellenére valaki? Ez a nő kifogott egy mentális problémákkal küzdő nőt, és most ennek az áldozata
2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!