Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elhiszitek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elhiszitek hogy vannak még igazi férfiak,akik nem csak a puncit látják bennetek?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg siralmas kérdést látok itt. De higgyétek el, mindannyian értékesek,és csodásak vagytok. Ki ezért,ki azért. Soha ne értékeljétek alul magatokat. Teljesen mindegy a melletek mérete,formája. Teljesen mindegy milyen a puncitok,baba vagy saláta. Teljesen mindegy tudtok e mélytorkozni.Vagy hogy lenyelitek e. Akiknek ez a fontos,azoknak soha nem fogtok számítani igazán. Nem kell kielégíteni beteg aberrált vágyakat. Egyszerűen azt csináljátok csak,amit ti is élveztek. Aki azért otthagy titeket mert nem elégítitek ki a perverz vágyaikat,azokért nem kár. Az elhagyna másért is. Fogadjátok el magatokat,és becsüljétek. Mindannyian a világ egy fontos csodái vagytok.Ezt sose feledjétek. Mielőtt az okosok jönnének,nem azért írtam hogy privátáradat legyen,nem kell hogy írjatok.Csak le akartam írni,hogy egy igazi férfi hogy gondolkodik a nőkről.38 éves vagyok. Higgyétek el,jól látom a dolgokat. Mindig keressétek azt aki elfogad úgy ahogy vagytok. Mert mindenki úgy jó ahogy van.

2022. júl. 29. 23:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%

Inkább te ne nevezd magad férfinak.

Idejössz a hányingert keltő dumáddal, hátha majd valaki megsajnál, aztán torokra vesz?🤣🤣

2022. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Te egy szánalmas kis hülyegyerek vagy az ilyet szoktam szájbavágni mikor szembejön az utcán és emberkedik……

Nem tudom hány éves lehetsz de hidd el jobban értek a nőkhöz mint te meg a hozzád hasonló kis senkiháziak

2022. júl. 30. 12:44
 13/33 A kérdező kommentje:
Veletek ezért nem állnak szóba a nők mert nem tisztelitek őket,és irreális elvárásaitok vannak sokszor velük szemben.Az ilyenek nem is érdemelnek nőt!
2022. júl. 30. 12:52
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mi dugjuk meg a nőket, te meg csak irogatod itt a szánalmas költeményed🤣🤣🤣
2022. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Többel voltam együtt mint amennyivel te valaha is leszel. De nyugtasson a hited ha ettől boldogabb leszel 😁
2022. júl. 30. 14:50
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

🤣🤣🤣

Szerintem meg sosem dugtál még, csak sóvárogsz

2022. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%

Igazi nőként mondom: régen olvastam ennyi közhelyet mint amennyit a kérdező ránk zúdított!

Ha ez a jóember 38 éves, akkor vagy fogyatékos, vagy hazudik.

Szerintem feleslegesen tart attól, hogy privát-áradatot fog kapni...

(remélem soha nem fogunk találkozni!)

2022. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Egy ótvar nagy csicska vagy kérdező!
2022. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
65%

Legalább már nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Irogathatsz ide mindenféle nyálas baromságot, akkor sem leszel férfiasabb. 16os vagyok

2022. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%

Vicces hogy a keresőszavak közt az első a szex🤣🤣

Tuti nem valami állóf.szú, málészáju idióta írta a kérdést🤣🤣🤣

2022. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!