Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igazi szex gép lettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi szex gép lettem a flashlight álltal van esélyem így?

Figyelt kérdés
2 éve kidobott a csajom a gyenge szex miatt azóta neki álltam fejleszteni magam minden nap kőkeményen gyakoroltam fejlesztettem a tudásom hogy minnél jobb legyek most úgy érzem eljött az idő újra csajozni szerintetek így sikeresebb leszek náluk. Múlt héten leteszteltem a tudásom egy prostinál kb 50 percig csak dugtam ő is megjegyezte nem ez a jellemző ügyes vagyok jól esett azért.
2022. júl. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

A való élet más! Egy mű sz.rr.l nem tudsz "tapasztalatot" szerezni!

Egy prosti meg azért mondja hogy újra menjél hozzá! Ez pr duma! Egy férfit ezzel az orránál fogva lehet vezetni!

2022. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket azert majd ne reklamozd az ujdonsult csajodnal! ;)
2022. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
50 perc az 50 perc az idővel voltak problémák nálam de ez a "müsz..ar" megváltoztatta az életemet
2022. júl. 27. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
A teljesitmeny novelesere jo, az elert eredmeny magaert beszel, de hozza vezeto ut, hogy Fleshlighton gyakoroltal 2 evig, meg utana egy oromlanyon tesztelted a tudasod azert nem biztos, hogy pozitivan tuntetnenek fel egy lany szemeben. Eleg ha a vegeredmenyt megtudjak, az odaig vezeto ut nem fontos, hogy promozva legyen. ;)
2022. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én jobbat mondok kérdező! Szerintem maradj annál a tárgynál, amivel gyakoroltál!

Komolyan, ha te erre büszke vagy, az szánalmas.


Valahogy elképzelem, hogy előrukkolsz egy csaj előtt és bemutatod a bizonyítványod, hogy mekkora király lettél. Képzési idő: 2 év, flashlight maszturbátor. Szakmai gyakorlat prostinál igazolva: "jeles" (20000Ft-ért cserébe). Elárulom a prosti akkor még egy órát vállalt volna veled, ha meg se dugod.

2022. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értsd már meg hogy az 50 perc az azért 50 mert te egy órát fizetsz. A prosti meg akkor élvez el, vagy nem csak megjátssza, amikor akar!

De te vagy a király! A szex Isten!

2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem ezzel dicsekednék egy csaj előtt hogy értem el ez a szintett de én se lennék kíváncsi arra hogy ő hogy tart azon a szinten
2022. júl. 27. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán hatalmas király vagy. Bár nekem ezt két hónap alatt csajjal is sikerült elérnem, szóval nem olyan nagy eredmény. Plusz, annak is megvan az esélye, hogy csak azért bírtad 50 percig, mert annyira a műpinához vagy szokva, hogy az igazi nem adott ugyan olyan érzést. De mivel elég gáz, ha valaki azzal próbál csajozni, hogy meddig bírja az ágyban, így több esélyed nem lesz, maximum ezzel már nem lesznek gondjaid talán
2022. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez valami kábitoszer ?
2022. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!