Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van párotok mi okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok mi okból jártok prostihoz, mennyi ideje és milyen gyakran ? Van-e lelkiismeretfurdalásotok ?

Figyelt kérdés
Nekem szükségem van időnként fiatal női testre, szeretem azt látni, szagolni, nyalni dugni stb. Van párom, akit szeretek, de időnként sajnos szükségem van egy fiatal pipire. A prostizás nem teszi tönkre a családot, ezért is jó, meg lehet a szexben is fejlődni.

2022. júl. 27. 01:15
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
#40 direkt provokálsz, csak azt nem tudod (nyilván), hogy a legtöbb értelmes nőnek a prioritási sorrendjében az utolsó, hogy jól meg legyenek dugva (és nálad még ez is kérdéses). Az első az lenne, hogy ugye nem egy alávaló mocsok vagy és sajnos ezzel a hozzáállással, amit most leírtál, nem tudom teljes őszinteséggel az ellenkezőjét állítani.
2022. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Nézd én kb. helyreraktam a feleségem és köztünk lévő ntim kapcsolatot, ezt egy kicsikét unortodox módon oldottam meg, viszont ribizni már nem fogok. Nemhogy örülnél, mindig valami kivetnivalót látsz. Én is kibírtam 1,5 évig dugás nélkük, igaz a falat kapartam, de valamit kellett azért tennem.
2022. aug. 6. 12:38
 43/51 anonim ***** válasza:

42. Feleséged véleménye nyilván más, de azt sosem tudjuk meg.


Kar, hogy az egész sztori ezen része kamu.


Na mindegy, szép napot 🤠🤟🏻

2022. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
50%

Az én férjem lebukott, el is válok tőle. Most hiába rimánkodik hogy szemét vagyok, cserben hagyom öreg korára (20év van közöttünk), viszem a gyerekünket.

Így járt.

Eleget járkáltam nőgyógyászhoz, mire lebukott.

2022. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
44. Jól teszed, az ilyen maradjon is egyedül aki a saját feleségét betegíti meg!
2022. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
33%
Néha pedig kell a vàltozatossàg mindenkinek.. A hàzassàg/monogámia teljesen ellentmond az emberi természetnek ,ezt a mi kis tàrsadalmunk találta ki hogy ez legyen a "normàlis". Avval viszont egyetértek hogy lehet ezt ésszel csinàlni úgy hogy ne okozz kàrt vele a pàrodnak..És màr làtom előre a kérdést..Igen engem nem zavarna ha a pàrom/feleségem is kipróbàlna néha mást neki is ugyanúgy joga van hozzà :)
2022. szept. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

#46 ez kb így van, bár én árnyalnám a képet.


Az emberi természetnek része a monogámia is. A kiszámíthatóság, tervezhetőség előny és érték, a szex meg egy múlandó örömforrás. Azok a családok és emberek tudnak sikeresek lenni, akik tudnak egymásra építeni, megoldani, kibeszélni a problémáikat, közösen elérni és ünnepelni a sikereiket.


Azt se felejtsük el, hogy az emberek nagy része egyszerű, és unalmas dolgokra vágyik. Nyugiban, "rendben" akarja élni az életét, a szex nem jelent neki sokat, és rosszul veszi, mert nem is érdekli az újdonság vagy a kiszámíthatatlanság.

2022. szept. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
#47 persze van aki a kiszàmìthatòsàgot szereti nincs is evvel semmi probléma. De a legtöbb emberbe bele van kódolva hogy szaporodjon, a genetikai àllomànyàt szétszórja stb. Van aki tudja kontrol alatt tartani van aki nem #46 voltam
2022. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

48. Egy igazi férfi tud magán uralkodni, erről ennyit ;)

Ez régen is így volt!

2022. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
#49 Régen is? Biztos vagy te ebben?? 🤣 Tessék egy kis római/görög történelmet olvasni.Mi mint leszármazottak örüljünk hogy nem ugatunk.Olyan orgiák voltak amiről álmodni sem mertél szóval ennyit erről
2022. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!