Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellene lelkiismeretfurdalásom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene lelkiismeretfurdalásomnak lennie?

Figyelt kérdés
Van egy pár, sajnos sok dolog nem működik köztük. Nekem a lány régi barátom. A srácot alig ismerem, kb párszor láttam személyesen. A szex nem igazán működik köztük, a pasi teljesen elhanyagolja a lányt. Valahogy úgy alakult, hogy lefeküdtem a csajjal. Tudom hogy hibás vagyok, de nem érzek lelkiismeret furdalást miatta. Végül is én nem csaltam meg senkit. Bár soha nem gondoltam volna, hogy egyszer én leszek a harmadik egy kapcsolatban. Már csaltak meg, és szörnyű érzés. Mit gondoltok erről?
2020. okt. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyira nem működik köztük semmi, akkor miért is vannak együtt?

Gondolj arra, milyen, amikor téged megcsaltak. Na, most te vagy az, aki ennek az okozója. Legyél "büszke" magadra...

2020. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Jajj, dehogy kell...első kettő igazi erkölcscsősz.


Jól tetted és tedd meg sokszor! Már ha jó volt!


F, 39

2020. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eléggé
2020. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kéne bár mai világban....
2020. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam már harmadik fél, bár én a férjet csábítottam el, vagy nem is tudom hogy nevezzem.

És bár évekkel ezelőtt történt, még most is hülyén érzem magam miatta.

2020. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

én és régen úgy voltam ezzel, hogy mekkora szemétség stb...


ma meg már...más feleségét dugtam hónapokig...úgy vagyok vele, ha neki ennyit ér a kapcsolata, hogy szar a szex, de vele marad, de mással dug, akkor miért engem érdekeljen ez jobban?

2020. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint amikor téged csaltak meg. Csak most neked jó.

Attól valakinek rossz lesz. És eszköz voltál ebben ugyanúgy.

2020. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!