Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van párotok mi okból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok mi okból jártok prostihoz, mennyi ideje és milyen gyakran ? Van-e lelkiismeretfurdalásotok ?

Figyelt kérdés
Nekem szükségem van időnként fiatal női testre, szeretem azt látni, szagolni, nyalni dugni stb. Van párom, akit szeretek, de időnként sajnos szükségem van egy fiatal pipire. A prostizás nem teszi tönkre a családot, ezért is jó, meg lehet a szexben is fejlődni.

2022. júl. 27. 01:15
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jah ha ennyire Adonisz vagy és lepedő akrobata akkor hogy nem voltàl képes szeretőt tartani?
2022. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
87%
31. Mert nem az. Interneten azt mond amit akar, egyszerűen nem képes kielégíteni a feleségét, aki ignorálta, így elmehetett prostizni.. :)
2022. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

30/ Kedves Heteró csajszi !

Jó olvasni, hogy a férjedet rendszeresen kielégíted és minden rendben nálatok más szempontból is. Hidd el napi szinten járok hosszú évek óta edzeni, izmos vagyok, jól bírom a szexet, az utolsó ribi, aki kidobott, aszerint túl sok voltam neki. A méretemmel sincs nagy gáz, a feleségem elég szűk, a ribik szerint is jó volt, amikor őket dugtam, mondták, hogy kellemes volt a velem való közösülés, meg éreztem is, amikor nyögtek. Beszélgetek is eleget, csinálunk közös programokat, nagyon lassacskán javul a helyzet. Nyilván nem vagyok tökéletes, de az is biztos, hogy egy 5 éves nő már jóval kevesebb intim együttlétet akar.

2022. aug. 5. 11:59
 34/51 A kérdező kommentje:
31/ Egy szerető/barátnő szétkúrná a családot, ezért nem opció. De lenne elég csajszi, aki szívesen kavarna velem, én viszont ezt sosem hagytam.
2022. aug. 5. 12:01
 35/51 A kérdező kommentje:
32/ Ez egy érdekes pont. Amíg egy férfi egy monogám kapcsolatban él, addig nem túl magas a szexuális tudása. Szeretem azokat az észrevételeket, hogy még nyalni se tud stb. Nekem a prostik kellettek ahhoz, hogy sokat fejlődjek, anélkül nagyságrenddel lennék szarabb az ágyban. A feleségemet persze időnként ki tudtam elégíteni, de a nők kielégítésében exponenciálisan fejlődtem az utóbbi időben és ezt a ribiktől tanultam.
2022. aug. 5. 12:06
 36/51 anonim ***** válasza:

Kérdező


Kifogások mindig vannak, fejlődni nem csak itt lehet.

Hazudni meg bárki tud, de te nem vagy egy bika.. :)

2022. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
36/ Honnan tudod, hogy nem vagyok bika ? :)
2022. aug. 6. 10:22
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

#35 a gerinccel rendelkező hímpéldányok általában az asszonnyon tanulnak nyalni, az nem kifogás, hogy "nem profi". 50-esek vagytok, ilyen korban az emberek bőven vannak olyan önállóak, hogy kinyissák a kis szájacskájukat és elmondják, mit szeretnének, mi nem jó nekik.

Amit te csináltál, az szimplán csak annyi, hogy nem voltál elég tökös és férfias ahhoz, hogy elérd, hogy a feleséged megkívánjon, ezért prostizni mentél.

2022. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

38. Pontosan ezt írtam le én is. Ez nem egy bika jelleme, hanem egy nyúlé. Nem tud dugni, az asszony nem kívánja és elmegy prostizni.


Eléggé szánalmas.. :)

2022. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
38, 39/ Husi már fél éve dolgozom az asszonyon, kéthetente egy menetet elértem, mielőtt 1,5 évig semmi sem volt. Az asszonyon való munka mellett elmentem továbbképzésre, ahol profi örömlányoktól tanultam a fogásokat. Remek tanítóim voltak, sokat fejlődtem, immár a know-how-t az asszony is élvezheti :) Úgy érzem egy mintamodellt építettem ki, amit akár a te férjed is követhet, utána annak gyümölcsit meg te fogo élvezni :)
2022. aug. 6. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!