Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelkiismeret-furdalásom van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret-furdalásom van. Nagyon megbántam. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor lefeküdtem a barátnőmmel, neki az első volt. Nagyon görcsös személyiség, nehezen tudja elengedni magát, nagyon visszafogott lány. Fájt neki, éreztem rajta, hogy kellemetlen volt. Próbáltam óvatos lenni, de nem voltam eléggé az a jelek szerint. Attól félek, hogy élere rossz élményben volt része. Annyi furdal a lelkiismeret, hogy nekem is egy életre elment a kedvem a szextől, mert annyira rosszul érzem magam emiatt.

2021. jan. 2. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Butaság. Ez olykor az első szex velejárója. Jöhet a következő alkalom.

Gyengédség, türelem, szeretet mindent megold.

2021. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Az első alkalom ilyen majd lesz jobb is
2021. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha annyira rossz volt neki, hogy nem lesz? Mi van, ha egyéletre neki is elvettem a kedvét hozzá?
2021. jan. 2. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első a lányoknak nem egy nagy élmény.


Az enyém sem volt az.

Nagyon feszített amikor átszakította a szűzhártyámat, be voltam szűkülve, nem tudtam lazítani.

Az élvezet legkisebb jeleit sem lehetett látni rajtam.

2021. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi!!!

Az ösztönök úgyis mindent legyőznek!

2021. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeret, és tényleg mindent megtettél érte, akkor ez nem lesz ok, hogy szakítson.

Mondjuk ha láttad rajta, hogy rossz neki, akkor nem értem, hogy miért nem álltál le, de ez már egy másik kérdés.

2021. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Velem is óvatos volt a párom az elsőnél, mégis fájt. De tudtam, hogy jobb lesz idővel és mivel szerettem, így eszembe sem jutott, hogy ne legyen folytatás.

Ha tudod, hogy nehezen lazul el, nem tágul olyan könnyen, akkor hagyj időt. Ne az aktus legyen a fő szempont, hanem hogy élvezze. Simogasd, puszilgasd, kényeztesd ahogy tudod és ahogy jól esik neki.

És behatolásnál, ha arra kerül a sor, nagyon lassan csináld. Engem az őrületbe tud kergetni azzal a párom, ha a kukijával a puncimat "simogatja" egy nagyon picit bedugja, aztán kihúzza. Az sem érdekelt (az első pár alkalomnál) ha tudtam, hogy fájni fog, legszívesebben magamba húztam volna. De tudta, hogy minél tovább húz, minél több időt hagy, annál jobb lesz és nem arra fogok koncentrálni, hogy jaj, fájni fog, hanem hogy ó te jó ég legyél már bennem :)

2021. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy az elso ot alkalom is faj. Ha nem ugy dongetted, mint egy vadallat, akkor nem tudtal volna ugysem kimeletesebb lenni. Es a lanyok szerintem szamitanak ra.

Amire inkabb nem szamitanak, es tabu beszelni rola, hogy sokaknak, ha amugy is tapasztalatlanok, szinte semmi kulonos is az egesz. Tovabb tart belejonni es elvezni, mert teljesen mas inger, mint az onkielegites.

Nekem az elso pasival siralmas volt, de nem vette el a kedvem. Ot csak a husznal tobb eves szuzesseg miatt valasztottam. Nem szamit annyit az elso milyensege.

Kulonben aranyos es lelkiismeretes lehetsz.

2021. jan. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!