Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyukák és nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák és nők, tényleg van erre igény?

Figyelt kérdés

Az imént beszéltem egy nővel, akinek felajánlottam, hogy elvégzek pár barkácsolós javítást a ház körül. Mivel nehéz helyzetben van, gondoltam így segítek neki, de ő azt mondta szívesen lefekszik velem cserébe.

Tényleg van aki így szeretne "fizetni"?


Privátban is írhattok ha elkerülnétek az ajánlat áradatot.



2022. júl. 18. 02:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem amúgy is lefeküdne veled

Kellemest a kellemessel

2022. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyet még nem hallottam.
2022. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Sok ilyen van de ellenben a hiedelemmel ez nem fizettség hanem ürügy.
2022. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Volt már hogy szexért cserébe ingyen kifestették a lakásom.

Meg volt hogy az autószerelőnek sem fizettem.

Taxisok mindig szívesen elvisznek bárhova egy kis orálért...

2022. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván van aki így fizetne, de azért elég valószínűtlen... :D
2022. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Istvan485 ***** válasza:
26%
Vilany szereles??..
2022. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

08.53


Fotós, villanyszerelő!

Kéménysepréshez is értesz gondolom!

Nem kell privát mint a fotós kérdésednél ahol írtam hogy nem kell privát!

2022. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

ma 08:48

Ez is egy foglalkozás, szolgáltatás!

2022. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Istvan485 ***** válasza:
74%
18 as nekem is volt mar mind a 2 ben reszem
2022. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor segítettem a szomszéd egyedülálló nőknek, lányoknak, ha valami elromlott, bútort kellett összeszerelni stb. Mindig kaptam valami apróságot cserébe (volt, aki takarított nálam, más küldött át rendszeresen kaját nekem, kettejükkel pedig lefeküdtem). Szóval néha megesik, de nem olyan gyakran, mint gondolná az ember (nekik amúgy mindig is bejöttem). Amúgy időseknek és rokkantaknak is segítettem emellett (szerelés, kert gondozása, bevásárlás, orvoshoz elvivés, ügyintézés stb). Tőlük finom befőtteket, savanyúságokat, készételeket kaptam, amiket ők csináltak. Vagy csak megvendégeltek. Szóval látható, hogy nem csak azért segítettem embereknek. Mindenkire rábíztam, hogy mit ad cserébe, de nem vártam el semmit. Pénzt pl sosem fogadtam el, de olyannal sem feküdtem le, akinél éreztem, hogy nem akarja. Neki elmondtam, hogy én ezt önzetlenül teszem. Ha valaki szeretné, akkor egy tálca sütivel, egy friss kenyérrel vagy egy ebéddel meghálálhatja. Ha pedig minketten bejövünk egymásnak, akkor a szex is lehet, de nem várok el senkitől ilyet. Tőle végül egy bőséges ebédet kaptam. Szóval fel kell ismerni a helyzetet.
2022. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!