Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyukák és nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák és nők, tényleg van erre igény?

Figyelt kérdés

Az imént beszéltem egy nővel, akinek felajánlottam, hogy elvégzek pár barkácsolós javítást a ház körül. Mivel nehéz helyzetben van, gondoltam így segítek neki, de ő azt mondta szívesen lefekszik velem cserébe.

Tényleg van aki így szeretne "fizetni"?


Privátban is írhattok ha elkerülnétek az ajánlat áradatot.



2022. júl. 18. 02:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%
Még 98-ba volt ekkor voltam 20. Abádszalókon az üdülő övezetbe egy kerítésre körbe raktam fel takakaró nádszövetet három 40 körüli jólkinéző igazi fax állító nőnek. Elléggé furcsa volt, hogy már akkoriban mikrobikiniben voltak. Mire végeztem addigra már ment a nudi. Nekem is vetkőznöm kelett. Szex is volt, amolyan fizetség gyanánt. 1hónapot voltak ott és addig elég sűrűn voltam ott vendég.
2022. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21.Mázlista
2022. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!