Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelt meg? A munkahely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelt meg? A munkahelyemen rámhajtott egy nálam jóval fiatalabb fiú, elmondása szerint van menyasszonya akivel együtt él de állandó a veszekedés, a lány korlátozza, nem támogatja a terveit/álmait...

Figyelt kérdés
...alig van szex, a lány már félrelépett, vele ritkán akarja, viszont egyenlőre nem tudnak szakítani, még a szeretet/ragaszkodás összetartja őket. (Meg a praktikum). 21 évesek, 2 éve vannak együtt. Na lényeg a lényeg nagyon rámhajtott, végülis gólt lőtt, fél órát volt nálam majd elsietett. Fel is mondott, továbbiakat nem szeretne tőlem, elmondása és az észrevételem alapján jó volt neki a szex. Kérdésem a következő: egy ilyen egyszeri félórás alkalom mire jó? Fogadás? Strigula? Bosszú? Azt nem hiszem hogy csak gyorsan le kellett vezetnie az otthoni feszkót, hónapokig hajtott. Vagy egyszerűen tetszettem neki, és nem akarta kihagyni annak ellenére hogy marad a barátnőjével? Az utolsó napjaiban a munkahelyen látszott rajta hogy bántja őt a sztori, még csapkodtak a villámok közöttünk. Normálisan búcsúztunk el. Szerintetek neki mi volt ez? (Én egy tartós viszonyban benne lettem volna.)

2022. júl. 8. 06:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom nekem volt ilyen kapcsolatom hogy én is csaltam a bnőm is megcsalt.. én azt vettem észre hogy a társadalom mindig engem ítélt el... Ha én csaltam akkor szemét voltam ha engem csaltak akkor ennek biztos oka van szöveg jött.. érdekes🤔
2022. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
28%
Hogy hajtott ràd? Én is ennyi idős vagyok,és nekem is a 30 körüli nők tetszenek,de eddig azt hittem nincs esély. Azèrt a 20 év még mindig majdnem gyerek,de egy 30 -on felüli meg màr felnőtt
2022. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%
38 éves létedre lehettél volna annyira érett , hogy àtlàsd a szàndékait hogy csak meg akar dugni,hogy bosszút àlljon a nőjén. A fiúk képesek akàr heteket hónapokat is teperni akàr egy gyors numeràért is,ha eddig nem esett volna le most màr tudod hogy van ilyen is... Jó reggelt kìvànok 🙄
2022. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk az biztos hogy 40 évesen nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2022. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
63%

Nincs gond ezzel, nem a kérdezőt kell alázni, hanem a srácot mert életképtelen hogy elhagyja a szar kapcsolatát de uralkodni magán meg nem tud. Nem lehet ezt a szitut elítélni!

Azért volt kínos, mert a srácnak lejkifurkája volt, illetve szerintem a legtöbb férfi úgy működik hogy csak addig kell nekik valami nagyon amíg meg nem kapják . Előző állításomat számtalan példával alá tudom támasztani.

2022. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
#25 köszönöm.
2022. júl. 8. 15:00
 27/36 A kérdező kommentje:
#21 és mi értelme volt annak a kapcsolatnak? Mi volt benne a jó? Meddig tartott?
2022. júl. 9. 01:31
 28/36 A kérdező kommentje:
#18 elmondtam előre hogy barátság extrákkal jellegű tartósabb laza kapcsolatban benne vagyok, ha lélektelen dugásokat akar menjen prostihoz. Ehhez képest egyszer volt egy kapkodós szex és sietett vissza a nőjéhez. És nem azért, mert velem nem volt jó a szex vagy ronda vagyok, alkatilag kb úgy nézek ki mint a csaja. Csak praktikus neki náluk lakni. Ennyi a sztori ..... De a szarra hiába nyomnak tejszínhabot, az mindig szar marad. Már csak a csaj egója meg az érdek tartja össze. Kicsit fiatalok ehhez.
2022. júl. 9. 01:37
 29/36 A kérdező kommentje:
Lelkifurdalásom meg egyáltalán nincs, jótétemény lenne ha szétmennének mielőtt még véletlen összehoznak egy gyereket.
2022. júl. 9. 01:39
 30/36 A kérdező kommentje:
Remélem olvassák. 😂😂😂😂
2022. júl. 9. 01:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!