Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelt meg? A munkahely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelt meg? A munkahelyemen rámhajtott egy nálam jóval fiatalabb fiú, elmondása szerint van menyasszonya akivel együtt él de állandó a veszekedés, a lány korlátozza, nem támogatja a terveit/álmait...

Figyelt kérdés
...alig van szex, a lány már félrelépett, vele ritkán akarja, viszont egyenlőre nem tudnak szakítani, még a szeretet/ragaszkodás összetartja őket. (Meg a praktikum). 21 évesek, 2 éve vannak együtt. Na lényeg a lényeg nagyon rámhajtott, végülis gólt lőtt, fél órát volt nálam majd elsietett. Fel is mondott, továbbiakat nem szeretne tőlem, elmondása és az észrevételem alapján jó volt neki a szex. Kérdésem a következő: egy ilyen egyszeri félórás alkalom mire jó? Fogadás? Strigula? Bosszú? Azt nem hiszem hogy csak gyorsan le kellett vezetnie az otthoni feszkót, hónapokig hajtott. Vagy egyszerűen tetszettem neki, és nem akarta kihagyni annak ellenére hogy marad a barátnőjével? Az utolsó napjaiban a munkahelyen látszott rajta hogy bántja őt a sztori, még csapkodtak a villámok közöttünk. Normálisan búcsúztunk el. Szerintetek neki mi volt ez? (Én egy tartós viszonyban benne lettem volna.)

2022. júl. 8. 06:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%
És te miért voltál olyan gerinctelen, hogy belementél egy megcsalásba?
2022. júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
“Hihetetlen” hogy mindenki csal mindenkit, mindenkivel. Nagyon nehezen lehet azt elkönyvelni, hogy vannak még őszinte kapcsolatok, 5 ujján meg tudná számolni az ember tán, hogy mennyi.
2022. júl. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
#2 A mai világ sajnos nem a közös jövőről szól hanem arról hogy mindenki dug mindenkivel nem lehet találni egy olyan csajt akiben van tartás és nem fekszik le fűvel fával mert azt hiszik nem derül ki (de kiderül) utána meg csodálkoznak hogy nem kellenek senkinek ugyanez igaz a férfiakra is egyik nem sem jobb a másiknál...
2022. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Ha annyira jó lettél volna. Nem félórát lett volna veled.

Lehet tudsz valamit, amit mindenki. De mégse. Még ha extra tested van. Akkor se marad veled egy ilyen. De elgondolkodtató, hogy a barátnőjével is rossz a szexuális, meg a magánélete is!

2022. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#4 annyira vagyok jó mint akárki, és úgy nézek ki mint akárki.
2022. júl. 8. 06:52
 6/36 A kérdező kommentje:
#1 gerinctelen a csaj aki a kapcsolatából félrelépett. Nekem nincs kapcsolatom. 😀
2022. júl. 8. 06:56
 7/36 A kérdező kommentje:
#2 egyetértek
2022. júl. 8. 06:57
 8/36 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, arra még nem próbált válaszolni senki.
2022. júl. 8. 06:58
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a kérdéssel van a baj mami.
2022. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
59%
#3 találni lehet, de nagyon nehéz. Egyébiránt ő lehet nem megcsalni fog, hanem folyamatosan féltékenykedni rád… én nem vagyok csajozós fajta, semmilyen formàban, az hogy megnézem a nőket nő mellett is, az nem tilos… de igen, a férfiak még többet csalnak..
2022. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!