Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelt meg? A munkahely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelt meg? A munkahelyemen rámhajtott egy nálam jóval fiatalabb fiú, elmondása szerint van menyasszonya akivel együtt él de állandó a veszekedés, a lány korlátozza, nem támogatja a terveit/álmait...

Figyelt kérdés
...alig van szex, a lány már félrelépett, vele ritkán akarja, viszont egyenlőre nem tudnak szakítani, még a szeretet/ragaszkodás összetartja őket. (Meg a praktikum). 21 évesek, 2 éve vannak együtt. Na lényeg a lényeg nagyon rámhajtott, végülis gólt lőtt, fél órát volt nálam majd elsietett. Fel is mondott, továbbiakat nem szeretne tőlem, elmondása és az észrevételem alapján jó volt neki a szex. Kérdésem a következő: egy ilyen egyszeri félórás alkalom mire jó? Fogadás? Strigula? Bosszú? Azt nem hiszem hogy csak gyorsan le kellett vezetnie az otthoni feszkót, hónapokig hajtott. Vagy egyszerűen tetszettem neki, és nem akarta kihagyni annak ellenére hogy marad a barátnőjével? Az utolsó napjaiban a munkahelyen látszott rajta hogy bántja őt a sztori, még csapkodtak a villámok közöttünk. Normálisan búcsúztunk el. Szerintetek neki mi volt ez? (Én egy tartós viszonyban benne lettem volna.)

2022. júl. 8. 06:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
74%
Ő 21 éves, te 38. Ilyen korkülönbségből ritkán lesz házasság. Ő csak ennyit akart, kipróbálni, hogy milyen vagy.
2022. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

4" vagyok


De kaptál választ a kérdésedre! Kicsit egyoldalu, vagy mondhatni hiányos az info.

Te mit tudsz erről a zavarodott kisfiúról? Mi mit tudunk róla? De ki mit tud a lányról ami hiteles info?

Maximum annyi, amit a kisfiú el panaszol!

Na elmesélem neked/nektek.

Tiszta sor, hogy minden kapcsolatban, vannak kisebb, nagyobb problémák. Amit jóesetben sikerül megoldani. De ilyenkor valamelyik félnek előbb vagy utóbb engednie, vagy kompromisszumot kell kötnie.

Amikor valaki panaszkodik a párjára. Ott érdemes egy kicsit a dolgok mögé gondolni. Vajon mennyi az igazság?

Szerinted, ha arra panaszkodik hogy megcsalta a kislány. Annak mi lehetett az oka? Mert minden okkal történik ugye? A másik, hogy szerinted csak veled lépett félre a kisfiú?

Készen van a kör?

Ameddig nem hallgatta meg a másikfelet /a kislányt/, addig felesleges, bármiről is beszélni!

Miért szexelt meg téged? Mert a kislánynak már szinte nem kell. S úgy volt velele, hogy "üríteni jó lesz". Ne haragudj de ezt nem nagyon lehet finomabban megfogalmazni.

2022. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

#12


Tiszta sor hogy másokkal is csalja a lányt.


Amit nem értek hogy miért nem keres egy állandó szeretőt?

2022. júl. 8. 07:44
 14/36 A kérdező kommentje:

Sokkal kisebb lenne a lebukás veszélye nem????

Ezért kérdezem milyen ezeknek a lelkivilága, strigulázgatnak?

2022. júl. 8. 07:46
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem szereti a párját és próbál kiutat keresni.

Senki sem szereti ha otthon az embert korlátozzák vagy a hibáját elemezgetik amivel egy jó kis vita jöhet ki.

Az sem kizárt hogy tetszel neki, értelmesebb vagy mint a párja ezért is fordulhatott hozzád. Mivel hamar visszalépett megbánta hogy így rád nyomult.

2022. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

4" vagyok

Na erre csak te tudhatod a választ!

Valószínű, ha a párkapcsolata se működik, és az alkalmi se működik neki?

Alkalmatlan a párkapcsolatra!

Ragaszkodik ahhoz az egyhez aki még talán megtűri a hülyeségeivel, és a gyrekes viselkedésével együtt.

2022. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt egy pont 38 éves partnerem amikor pont 21 voltam (igaz, nem voltam kapcsolatban). Annyira más volt, mint egy korombelivel... és a személyisége is. De a kapcsolatunknak nem volt, nem lehetett jövője, és féltem, hogy beleszeretek.
2022. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

A miértekre nem lehet sajnos minden esetben választ kapni.

Itt a helyzet az, hogy mérés nélkül engedted be az ágyadba! Nem tisztáztátok le, hogy ki mit akar.

Megértelek, mert ez nagyon megalázó neked is, de legyen tanulság a jövőre.

Sose engedj be senkit az ágyba megfelelő alapozás, mérés nélkül akkor sem, ha “csak” szerető! Azt meg pláne nem kell elhinni, amit a párjáról összefecseg.

Ez a pasi valószínű bosszúból, vagy egyszerűen ürítésből dugni akart egyet és te kéznél voltál, mint könnyű préda. Benézted, sajnálom…:(

2022. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

!2 vagyok


Gyanús, hogy végig sajnáltatta magát, ezzel a kamu rossz párkapcsolat dumával!

Hogy a bugyidba férkőzzön! Még az is lehet, hogy egy fogadásról van szó.

Jelenesetben, sok a ha meg a de.

Sajnos ezt benézted, Eljótékonykodtad a magad előtt a tisztességedet.

2022. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 gyurlaci ***** válasza:
68%

"Ezért kérdezem milyen ezeknek a lelkivilága, strigulázgatnak?"

Lelki világa? WTF? Ha van krétája és van táblája miért ne ne strigulázna?

Én is így tettem boldogult úrfi koromban.Persze ha jártam valakivel és volt érzelmi alap akkor nem. Szóval öreglány levarrtak és nem mentél át a rostán.

Sok nő van aki azt hiszi hogy ő a végzet asszonya, pedig csak egy EMJ. (Egyszer Megk@rni Jó)

2022. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!