Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tűntek innen a bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek innen a bevállalós nők?

Figyelt kérdés
Régen lehetett ismerkedni, meztelen képcsere, tali, orál, minden... a tali miatt mondom, hogy nem kamu volt. Most meg mintha mindenki megtalálta volna a párját, vagy már nem csalja senki a férjét vagy mi történt?
2022. júl. 6. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az 5 és 8 is írja, ezeket tapasztalom én is. Nagyon ritka az értelmes, humoros beszélgető partner. Anno nekem is innen lett egy 6 éves kapcsolatom. Pár kaland is, bár egy kezemen meg tudom számolni, akikkel innen találkoztam.

És, ha olyanom van, akkor hagyom kisebb-hosszabb időre az oldalt.

2022. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
10. Hát ott elég komoly bajok vannak a fejedben, ha még egy nap nem telt le, addig kedved volt egyáltalán ehhez! elvették a kedved, és kigyógyultál a kettős személyiségedből? Ne hülyéskedj! :D Mondjuk kár volt leírnod, mert ettől nem lesz hihetőbb ez az egész, te is lehetsz kamu. Már az sántít, hogy "elment a kedved az egésztől". Valami más estimesét találj ki! :D
2022. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiöregszik a gyakori népe. A fiatalok már a tiktokon vannak.
2022. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 hát ha ott lennének a szünidős tinik az jó lenne, de ide is jut belőle bőven
2022. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Idecsak benéznek néha trollkodni, de nem töltenek itt sok időt. A mostaniaknak ez már unalmas.
2022. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért akadnak még ilyen lányok itt, csak nem fekszünk össze akárkivel. Én pl rendszeresen kalandozok innen egy férfivel már több mint egy hónapja, de ő nagyon közel lakik hozzám. L
2022. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%
Inkább az hogy megöregedtél és nem kellesz senkinek.
2022. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csak a képcserék hiányoznak, hanem a sima ártatlan beszélgetések is.

Régebben nyitottak voltak a lányok az ismerkedésre, lehetett jókat beszélgetni akár egész éjszaka, lehetett programokat szervezni, pl plázázni, forralt borozni, stb

Rengeteg találkozásom volt innen, amiben semmi szexuális nem volt, mégis tök király volt.

Persze volt kaland is, de ez most mindegy.

Ami jobban zavar, hogy már beszélgetni se lehet nagyon senkivel, mert a sok kanos kisgyerek miatt vagy eleve azthiszik, hogy dickpic és meg se nyitják, vagy azthiszik, hogy "ez is csak bszni akar...".

Pedig ha a sok szerencsétlen nem zaklatná az itteni hölgyeket, még esélyük lenne nekik is összehozni valamit.

2022. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!