Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tűntek innen a bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek innen a bevállalós nők?

Figyelt kérdés
Régen lehetett ismerkedni, meztelen képcsere, tali, orál, minden... a tali miatt mondom, hogy nem kamu volt. Most meg mintha mindenki megtalálta volna a párját, vagy már nem csalja senki a férjét vagy mi történt?
2022. júl. 6. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

a magukat nőnek kiadó buznáykok teték tönkre azt egészet.

a palik nem hiszik el bemondásra hogy nő a partner és egyből képet kérnek, hogy bizonyítást nyerjenek. Viszont egy valamire való nő nem fog egyből képet küldeni 2 mondat után, teljesen érthető okokból. Ennek pedig az a következménye, hogy a valódi nőket elkönyvelik kamusnak így senki nem jut sehová :D

2022. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1: egy képküldés még "oké", hogy valaki szórakozik, de mikor valaki egy nőről több képet is küld, tehát több képet ment le róla, az már nagyon gáz. még ha bosszúból csinálja, akkor is. viszont ha kamus, miért tűnik el egy esti beszélgetés után? másnap már nem vicces szórakozni velem? én mindig úgy képzelnék egy kamus férfit, hogy addig mondja, hogy talizzunk, hogy végül elmegyek a megbeszélt helyre, odajön és kiröhögök, hogy bevetted vagy oda se jön... de ha 2-3 óra duma (és 2 képküldés) után soha többé nem válaszol, akkor lehet, hogy mégis nő volt, csak valamiért talált nálam jobbat. :D

Szóval pasik ha kamuztok akkor vagy vigyétek végig (se), vagy inkább hagyjátok abba...

2022. júl. 6. 21:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg troll,perverz,képkunyeráló lepte el az oldalt így nem csoda ha senki nem mer nyitni a másik felé.
2022. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
4: miért baj ha érdekel hogy néz ki a másik? Azért nem 2002 van, hogy chat.hu-n ismerkedjek kép nélkül, és onnan teveclubra menjünk át. Bár én már 2004-ben cseréltem nővel meztelen képet. :D
2022. júl. 6. 21:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nőként beleuntam a 120. véleményezed a pötsöm, van e kedved szopni primitív levél után abba, hogy innen bárkivel is ismerkedni legyen kedvem. Még ha valaki normálisnak tűnik is, rövid úton kiderül róla hogy csak dugni akar és egy egybites paraszt.
2022. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogyan írták már: ellepték az oldalt a kretének! Fogalmuk sincsen hogyan kell csajozni csak nyomják a dickpic-et meg a beteg agyuk dumáját. Elijesztettek innen minden csajt.

Komolyan már azt gondolom hogy a csajok pár nap után azért szívodnak inkább fel mert folyamat zaklatják őket.

2022. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmenekültek máshova. Korábban valamennyire értelmes kérdések voltak, most már a kérdések 90%-a "lányok, asszonyok, nők..." kezdetű privicélpont vadász kérdés, amire csőstől kapják a dickpiceket, a bunkó bepróbálkozásokat. A ffi felhasználói kör is igencsak megváltozott, mára a chatizélni akarók teszik ki a többséget akik boldog-boldogtalant privivel floodolják.
2022. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak megszokásból nézem néha az oldalt.

Egy kommentemre érkezik 83 privát, általában pontosan ugyanazzal a tartalommal. Ugyanazok a pasik írnak, van aki minden kommentemre elküldi szó szerint ugyanazt a sablon szöveget, hogy kefélni akar, vagy “szexcsetelni”.

Farokszelfik garmada. Lábimádók, önjelölt prédikátorok, kanos kisfiúk.

“Hova élvezzen a pasi”, “szeretsz szopni”, “szereted az anált”, “véleményezed a farkam” végtelenül értelmes kérdések tömkelegével van tele a fiókom. Értelmes beszélgetést folytatni valakivel olyan könnyű itt, mint becsületes politikust találni.

A normálisnak tűnő figurák is elég hamar kimutatják a foguk fehérjét.

Nagyon régen regisztráltam már ide, és régebben volt olyan, akivel találkoztam is, és pár kaland is befigyelt néha. De a férfi felhasználók értelmi színvonala úgy zuhant a mélybe, hogy az fájdalmasan szánalmas.

2022. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Hozzám járnak fűkaszálni. 😒
2022. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Én egyszer kíváncsiságból, hogy tudjam mit élnek át az ilyen oldalakon a lányok, nőnek adtam ki magam ezen az oldalon. Annyi aberált, kretén üzeneteket kaptam perverz nyomorékoktól, hogy 1 nap után elment a kedvem az egésztől. És ez csak 1 nap... A nők ezt folyamatosan átélik... Nem is csoda, hogy kimenekülnek a világból.
2022. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!