Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire fontos ez a tényező egy boldog párkapcsolathoz? Kérlek osztályozzátok egytől ötig (minél fontosabb, annál magasabb legyen az osztályzat). Kifejtett válaszoknak is örülnék.

Figyelt kérdés

Mennyire fontos nektek, hogy a partneretek pénisze megfelelő méretű legyen számotokra? Mennyire fontos ez a szerelmi/párkapcsolati boldogsághoz?

Az osztályzatok mellett szívesen olvasnám a kifejtett válaszaitokat is, őszintén kíváncsi vagyok, miért fontos vagy nem fontos nektek ez a dolog. Azt is leírhatjátok a válaszban, hogy nektek mekkorával a legélvezetesebb a szex, és mi számít még elfogadható méretnek mindkét irányban. Kérem, hogy a korotokat is írjátok meg, mert arra is kíváncsi vagyok, hogy van-e összefüggés a korosztály és péniszméret lényegesnek/lényegtelennek tartása között.

Köszönöm mindenkinek, aki részt vesz a kis kutatásomban.



2022. júl. 1. 20:51
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
30 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Mivel a huvely rugalmas es kepes idomulni. Peniszhez es megszokni az adott meretet igy nem gondolnam h egetveroen fontos lenne a meret.


Ami fontos a gondozasa es a tisztasaga !

2022. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Előbb ismerek meg valakit a randi során és kedvelem meg annyira hogy kapcsolatot akarják tőle, mint hogy az ágyba jussunk. Szóval nem, nem fontos, ezer másik ennél sokkal sokkal fontosabb dolog van.
2022. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem is annyira a méret a fontos,hanem a külalakja és "gondozása".

(Tehát például a makk ne legyen nagyobb és szélesebb magánál a faroknál)

Voltam már nagy méretű sráccal,de szinte rossz volt a szex,mert nem tudta hogyan használja rendesen. :)

2022. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira fontos, hogy passzoljunk és jól érezzük magunkat. Ne legyen annyira nagy hogy fàjjon, de kellemes legyen a méret amivel tud is bánni. :)


Hal Isten a jackpot az enyém:)

2022. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!