Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnék én is egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék én is egy normális, heteroszexuális férfi?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok és egyszerűen nem bírom elviselni, hogy meleg vagyok. Engem annyira taszít ez az egész meleg világ, a Pride, ezek a magamutogató szivárványos emberek, meg úgy összességében látom azt, hogy a LGBTQ közösségben mennek szerintem a legocsmányabb dolgok. Nem sokszor járok bulizni, de régebben is mindig hetero helyekre mentem a hetero barátaimmal, be nem tenném a lábamat soha egy homo klubba. Barátaim is mind heterok. Szeretnék normális életet élni, családot, nagyon szeretnék egy kislányt felnevelni stb. Csak zavar az, hogy nem tudok egy nőre ,úgy' tekinteni, pedig próbáltam már. Vagy még arra gondoltam, hogy mivel amúgy sem volt sosem kapcsolatom mivel eléggé antiszoc vagyok meg nem hiányzik egy másik férfi abszolút, ezért egyedül is élhetnék ,heteroként'. Most lehet hülyén hangzik, csak próbálok megoldást keresni. Azért is írtam ide, mert hátha van valakinek ötlete, vagy volt már ilyen ismerőse.


Légyszi ne oltsatok ki, tényleg ezt érzem amit leírtam.



2022. jún. 29. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha ennyire zavar, lehet egy orvos tud benne segíteni, bár nem tudom, nem vagyok ebbe benne 🤷🏼‍♀️
2022. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább a kirekesztéstől félsz, ha meleg vagy, nem tudsz ellene tenni semmit, ez nem egy betegség.
2022. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: nem, én nem félek, én kimondottan nem szeretnék homoszexuális lenni. Egyszerűen nem akarok ebben a világban benne lenni semmilyen szinten.
2022. jún. 29. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3

Hát pedig, ez nem egy olyan dolog amiből ki lehetne "gyógyulni."

A szexuális orientáció nem döntés kérdése.

2022. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy melegből 1000 óra hipoterápiával sem lehet heterót "csinálni". A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciák NEM módosíthatóak sehogy.
2022. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakember csak abban tud segíteni hogy elfogad magad és oldódjanak a szorongásaid. Keress fel egy jó pszichológust.
2022. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán fel kellene nőni,és elfogadni,ami vagy.

Valószínűleg megfelelési kényszered van.

Ha magadat se tudod elfogadni,gyereket hogy akarsz nevelni?

És már a nemét is eldöntötted..

Nem így működik az élet.

2022. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezekhez a közösségekhez tartoznod, ugyanolyan ember vagy, mint bárki. Attól, hogy meleg vagy még lehetsz introvertált, rengetegen élik le úgy az életüket, hogy nem kürtölik szét a magánéletüket, egyszerűen csak megélik szépen, csendben.
2022. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudod és nem is kell megváltoztatnod.

Ahogy a többiek is írták,keress egy pszichológust.

Ne félj segítséget kérni,ha szükséged van rá,el kéne fogadni de magad.

Attól,hogy meleg vagy,ugyanolyan értékes ember vagy,mint más.Emiatt NE érezd kevesebbnek magad.

2022. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült barátnőt találnod magadnak?
2023. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!