Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy barátnőm kb fél éve meglepett egy hármas kalandal ami szuper volt visszont most egy félév után leült velem beszélni és rakérdezett hogy mi lenne ha lenne ismét egy hármaa de most úgy hogy nem a barátnője lenne a harmadik hanem egy pasi.

Na most az van hogy meg bele is mennek/megyek. De normális hogy én ezt várom már mint olyan értelemben hogy izgat az hogy a szemem láttára egy másik faszit fog orálisan vagy vaginálisan magába fogadni.

Egyébként hetero vagyok szóval csak is ilyen értelemben mozgat meg a dolog de ez normális?



2021. júl. 3. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, nincs ezzel semmi baj

Inkább örülj hogy nem olyan konvencionális a kapcsolatotok es izgalmas dolgokat tudtok együtt csinálni!

2021. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örúlni örülök csak féltem hogy ez nem a legnormálisabb dolog a világon már mint hogy egy pasit izgathat ilyen dolog.
2021. júl. 3. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként engem izgatna, ha látnám egy számomra tetsző nővel szexelni a párom.

Szex közben néha arra gondolok hogy épp kinyal egy másik csajt.

Ha valaki valahol flörtöl vele, akkor sem a féltékenység amit érzek, hanem valami érdekes öröm. Nem tudom elmagyarázni.

Szerintem ne akard meghatározni mi a normális. A monogámiát túltolják. Nem csak ez létezik.

32N

2021. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy normális-e. Főleg hogy az itteni (jellemzően szűz válaszolók szerint) normális-e.


Ha élvezed, hát csináljátok. De ésszel!

2021. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3/4 válaszoló

Igen ez a barátnőmet is nagyon izgatja sőt amikor a hármasra elhívta a barátnőjét volt is többször olyan kérése hogy csak a barátnőjét kényeztessem ő pedig nézte.

2021. júl. 3. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a ketten élvezitek, akkor éljétek meg bátran a vágyaitokat.
2021. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök izgi dolog!! hajrá.
2021. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2021. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!