Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom hármas szexet akar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hármas szexet akar, normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 24. Azt mondja nagyon élvezi velem, viszont a napokban felvetette a témát. Mondtam hogy szó sem lehet róla. Nem ítélek el senkit, de én úgy vagyok vele, hogy vagy együtt vagyok valakivel és csak ő van, vagy szingli vagyok, és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom. Azt mondta, hogy jó rendben, végül is nem élet halál kérdése.

Mégse nyugtatott meg. Frissek vagyunk, nem tudok másra gondolni csak rá, ő meg felhoz egy ilyet. Úgy érzem nem is szeret, nem vagyok fontos és nem vagyok elég neki.

Ki került már hasonló szituba? És mi lett a vége?

Előre is köszönöm!



2021. dec. 8. 17:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt: természetesen csak lányt venne be.
2021. dec. 8. 17:58
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeret. Aki szereti a párját az nem osztozkodik. 3 hónap után uncsi a szex, mi lesz később?
2021. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
1# mást akar dugni.
2021. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Ennyire friss kapcsolatban ez még nem lenne szabad, hogy téma legyen.

X év után, ha már lapos a nemi élet, akkor oké. Vagy egy szexkapcsolatban oké.

Teljesen jogosan gondolod azt, hogy nem szeret téged.

2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Jók a megérzéseid. 3 hónap még semmi. Ha valaki 8-10 év után akarja így 'frissíteni' a kapcsolatot, akkor még esküszöm lehet benne is lennék. De épphogy engem megdugott, de már mást is akar? Itt nincsenek őszinte érzelmek. Még egy pasi, aki kapcsolatot színlel a rendszeres szex miatt... Hányinger.
2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy ha ennyire vágyik egy másik palira az exed bevállalja.
2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

#1: Jézusom ez így még rosszabb. Miféle szánalmas alak ez. Jól belenyúltál. Sajnálom. De talán mivel friss a dolog + ennyire kiábrándító a személyisége, könnyebb lesz szakítanod.

#5

2021. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
A pasid nem igazán találta meg fejben hozzád a hullámhosszt mert 3 hónap után eleve tudnia kellett volna mi lesz rá a válaszod, hogyan reagálsz. Nem túl jó ómen, ha valaki ennyire nincs rád hangolódva.
2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hosszútávon semmi jóra ne számíts :/
2021. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel téged! Én ha valakit szeretek, és jó vele a szex, nem kell senki más! Volt barátnőmmel is 3. év alatt szinte minden nap szeretkeztünk, volt hogy többször is egy nap! Soha nem unnám meg, és nem kellene még egy csaj! Sajnos most egyedül vagyok, és egy csaj sem akar megismerni!
2021. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!