Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom hármas szexet akar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hármas szexet akar, normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 24. Azt mondja nagyon élvezi velem, viszont a napokban felvetette a témát. Mondtam hogy szó sem lehet róla. Nem ítélek el senkit, de én úgy vagyok vele, hogy vagy együtt vagyok valakivel és csak ő van, vagy szingli vagyok, és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom. Azt mondta, hogy jó rendben, végül is nem élet halál kérdése.

Mégse nyugtatott meg. Frissek vagyunk, nem tudok másra gondolni csak rá, ő meg felhoz egy ilyet. Úgy érzem nem is szeret, nem vagyok fontos és nem vagyok elég neki.

Ki került már hasonló szituba? És mi lett a vége?

Előre is köszönöm!



2021. dec. 8. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 hónap után ilyet hoz fel, akkor nem vagy neki más, csak egy lyuk.

Komolyan, fel nem bírom fogni az ilyet. 40 fölött, 15 év házasság után még érthető, hogy ha valaki ezzel akarja feldobni az unalmas szexet, de huszonévesen, 3 hónap után?! Könyörgöm, van, amikor eleve 3 hónap kell, mire egyáltalán lefekszel a másikkal.

Ez a srác egyáltalán nem tisztel téged, csak egy skalpvadász. Lapát!

2021. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Most csak megkérdezte, mi a véleményed róla, vagy javában szervezi?
2021. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi 45ös pár vagyunk 11év egsüttlét után jött fel az ötlet, mert nem az hogy lapos volt a szex mert nem az...de jó lett volna valami igazán új ezért mentünk swingerbe.De ez annyira más érzés,hogy az első 3alkalommal csak egymással foglalkoztunk, annyira új a dolog és hatalmasakat szexeltünk.8hónap után jutottunk el oda hogy bevegyünk valakit/valakiket.Nektek 3 hónap után nem ebben kell gondolkodni.:)
2021. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
25 év után egy férfit akar bevenni harmadiknak,kicsit ledöbbentem a férjemen.
2021. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
..és mi lett belőle 14. Elmeséled? Nálunk is hasonló:)
2021. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedtem a barátomnak, de rosszul sült el. Másképp nézett rám utána.
2021. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
fiatal, tapasztalatlan és azt hiszi ez már annyira elfogadott, mint maga az orál szex, sőt, már trendi így csinálni. Teljesen jogos, hogy nem akarsz ilyet, főleg nem három hónap után. Azért néha vakarom a fejem a mai fiatalokon...
2021. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%
Nálam is a pasim vagy 2 hónap után vetette fel. Pár hét után belementem, és nagyon is jól tettem mert olyan élményt adott és annyira megerősítette a kapcsolatunkat. Már több mint 3 éve együtt vagyunk. 26l
2022. jan. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!