Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy csak 1 óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak 1 óra után tud elmenni a barátom?

Figyelt kérdés

Most voltunk együtt másodszor. Először 1 hónapja, akkor gumiban volt 1 óra, a végén sikerült kivernie rám. Most pedig állítása szerint gumiba el tudott volna menni, 4x volt közel,csak én is közel voltam megvárta míg elmegyek. Utána csináltuk meg félórát gumi nélkül. Majd sikerült. Tehát ez is 1 óra volt.



Annyit hallottam róla, hogy a 2 éves kapcsolatában az utolsó fél évben nem szexelt. Volt egy féléves kapcsolata amibe egyáltalán nem volt szex(csaj kitálalt erről mindenkinek mindent) Mi 2 hónapja vagyunk együtt és ilyen 1 órán keresztül bírja. Szerintetek baj lehet vele? Én vagyok a lány, ő 31 éves.


2021. okt. 2. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg gyorsan elmenne, az lenne a baj. Szerintem örülj neki, hogy ilyen jól bírja, ez hatalmas előny, nem pedig baj.
2021. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem normális.

Ha épp azt gyakorolja hogyan tudnatok egyszerre elmenni, akkor kb. ezek a kezdeti fázisok. Ha már vagy negyedjére fogja vissza magá, akkor ötödjére nem lesz egyszerű elmenni. Ez gyakorlás kérdése.

2021. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Bár engem nyomna valaki egy óráig.
2021. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mármint éjjel egy óra után? Nem rossz emiatt mindig addig fent lenni?
2021. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Angyalkám nem azon kellene filóznod hogy normális-e hanem örülni annak hogy a pasidnak fontos te is eljuss a csúcsra és tudja magát kontrollálni az ehhez szükséges időtartamig.
2021. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Inkább örülnöd kéne.
2021. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Luxusprobléma, de okozhat gondot. Azért 1 órán át reszelni nem mindig kellemes, és nem olyan jó úgy félbehagyni, hogy "jó, eluntuk, ma sem sikerült elélvezni", illetve az sem kellemes, ha nagyon erős koncentrációt igényel az elélvezés. Ezeket úgy írom, hogy én is a nehezen élvezők táborát gyarapítom, annak tudom be, hogy kamasz koromtól kezdve mindig nagyon hosszan elnyújtottam a masztit, illetve szex közben is az első 5-10 percben közel járok (ekkor még ugyebár nem szeretnék elsülni), utána viszont távolabb kerülök az elélvezéstől, és valamikor nehezen jutok újra a közelébe.

De ha alapvetően el tud élvezni, akkor nem kell aggódni, valószínűleg egyre jobb lesz a közös szex.

2021. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjad neki hogy majd csak egy fél kamagrát vegyen be legközelebb, mert ez nagyon káros lesz később.

Hamar rászokik és aztán mivel fogja ezt a hatást elő idézni.

2021. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is bírom 1 óráig, szokták örülni neki, volt olyan nőm akinek 5 perces barátai voltak. El tudod képzelni mit mozgott rajtam? Sokszor élvezett el, de ki tudtam elégíteni jó sokszor 😁👍
2021. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!