Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy csak 1 óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak 1 óra után tud elmenni a barátom?

Figyelt kérdés

Most voltunk együtt másodszor. Először 1 hónapja, akkor gumiban volt 1 óra, a végén sikerült kivernie rám. Most pedig állítása szerint gumiba el tudott volna menni, 4x volt közel,csak én is közel voltam megvárta míg elmegyek. Utána csináltuk meg félórát gumi nélkül. Majd sikerült. Tehát ez is 1 óra volt.



Annyit hallottam róla, hogy a 2 éves kapcsolatában az utolsó fél évben nem szexelt. Volt egy féléves kapcsolata amibe egyáltalán nem volt szex(csaj kitálalt erről mindenkinek mindent) Mi 2 hónapja vagyunk együtt és ilyen 1 órán keresztül bírja. Szerintetek baj lehet vele? Én vagyok a lány, ő 31 éves.


2021. okt. 2. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Az én barátnőm is mondta, hogy jó hogy bírom, mert az előző pasija max 5 percet bírta, velem meg minimum fél óra egy menet. Velem tudott először elélvezni.
2022. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!