Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis hogy a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy a baratom “megtiltja”hogy maszturbaljak?

Figyelt kérdés

Tobb eve egyutt vagyunk a parommal es azt tudom mondani hogy minden teren jo a kapcsolatunk, nincs semmi komolyabb konfliktus.

A maszturbacio azonban mostanaban egyre kenyesebb tema lett nala es egyre jobban zavarja ha hasznaloma vibratoromat, amikor o nincs otthon. Arra hivatkozik, hogy rosszul esik neki, hogy nem ot “hasznalom” az elvezetszerzesre es fel hogy emiatt kevesebb lesz a szex. Valamilyen szinten meg tudom erteni, ugyanakkor nekem sajnos nincs orgazmusom sem szex sem egyeb kenyeztetes soran. Ez nem az o hibaja, soha, egyik partneremmel sem volt, az az erzes kozeleben sem tudok lenni emberi kez, vagy szaj hatasara, hiaba csinaljak/csinalja teljesen jol, sokaig, stb. nincs az az erzes, csak es kizarolag intenziv rezges hatasara tudok elmenni, amit csak egy gep tud generalni.

Ezert fontos nekem a maszturbacio, de nem szeretnem a parom megbantani, nem szeretnek hazudni, hogy nem hasznalom.

Ti mit tennetek a helyemben?


2021. dec. 8. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Használjátok szex közben a vibrátorod.
2021. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha én nő lennék, akkor olyan pasival meg le sem feküdnék aki bikavadítót szed, mert mondhatom nem rám áll a farka hanem a gyógyitól.

Ez kábé ilyen.

F.44

2021. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A pasidnak vannak fejben némi önértékelési problémái, komplexusai amik egyre erősebben felszínre kerültek. Nem tiltani, korlátozni, szabályokat hoznia kellene (nem vagy a tulajdona!), hanem kérdeznie, rád figyelnie, igyekeznie hogy "rájöjjön" neked hogy a legjobb, hogy tud elvinni a csúcsra. Ha ehhez a játékszered behozása kell az ágyba akkor úgy.
2021. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komplexusos önbizalomhiányos kisfiú. Hogy tudsz rá nedvesedni? Sose értettem, hogy más nők hogy tudnak izgatónak találni abszolút 'férfiatlan' pasikat. De hát nyilván mindenkire van kereslet, csak meglep.
2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg az asszony szokot beszólni, szóval muszáj titokban csinálnom. Azt hiszi, hogy nem verem ki, mikor csak havi egyszer hajlandó lefeküdni velem, azt is csak nagy unszolások árán...
2021. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze , ezen talán a kapcsolati tréning de targyi eszköz nem változtat . Neked más az igényed mint neki . Minimális okok miatt érdemes lenne tenni valamit de ez teljesen más . Az egymásra gerjedés izgalom alap dolog a szexben , az hogy kisebb csiszolódással fokozni vagy normalizalni lehet nem kérdés . Nincs orgazmus esetén kompromisszum vagy jó eredményes vagy nem az intimitas .
2021. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Masztizz titokban.
2021. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális hogy te is elszeretnél menni...

Persze, attól fél hogy vele nem, ezért kevesebb lesz a szex, de miért csodálkozik??

Jó ötlet bevinni a hálószobába a játekszeredet, de még jobb volna sokat kísérletezni rajtad, hogy egyszer ő általa is sikerüljön az orgazmus

2021. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális az, hogy szeretnél elélvezni. Szerintem maszturbálj nyugodtan. Én elfogadnám. Persze kicsit rosszul esik, hogy nem a farkát használod folyamatosan, de belegondolhatna a helyzetedbe. Magyarázd el neki, és ha nem érti meg, akkor csináld titokban. :) 21F
2022. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!