Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy nem elég a farok mérete?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy ideje.

De sajnos kicsi a farka. Nem nagyon érzem hogy bennem van.

Vannak pózok amikor jobb de általánosságban nem érzem. Főleg lovaglóban meg missziben.

Tudja hogy nem jó nekem.

Próbál kézzel meg műfarokkal kielégíteni de vágyom arra hogy egy igazi farokkal élvezzek el már végre.

Nem akarom az egész önbizalmát lerombolni és megbántani.

Hogyan lehet ezt szépen megmondani neki?


2022. jún. 12. 18:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

Boróbáljatok ki ilyeneket,akár játéknak, aztán ha neked bejön, ő sem lesz flusztrált a méret miatt...

[link]

[link]

2022. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11. Biztosan nem használna ilyet. A gumit sem hajlandó felvenni mert lelankad benne.
2022. jún. 12. 19:00
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Hat sajnos ezt jol nem tudod megmondani . Egyik exemnek is kicsi volt a meretem .15 cm es o meg is mondta kb 1 honap utan hogy ne haragudjak jo velem de neki nagyobb kell …


Utana kb fel ev volt mig ismet mertem randizgatni , de meg mindig felek ettol h vslakinek kicsi lesz a farkam

2022. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

13. Sajnálom

Épp ettől félek/ féltem én is.

2022. jún. 12. 19:03
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
De neked meg nagy a puncid !
2022. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az a jó ha megmondod…


Nekem 11 cm és olyan undorító amikor nem képesek kimondani az igazat, hanem másra fogják!


Pedig jár nekem az igazság, hogy nem én vagyok a hibás, csupán nekik fontosabb egy ilyen nem befolyásolható tulajdonság, mint mondjuk a belsőértékek.


Csak majdnem senkiben nincs annyi, hogy ezt felvállalja.

2022. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

Sehogy ne mondd el neki, max ha bele akarsz taposni hogy egy életre szarul érezze magát.

Voltam olyan pasival akire az exe szakítás közben azt mondta hogy kicsi a farka (tényleg nem volt nagy) és baromira szarul esett neki. Folyamatosan szorongott miatta hogy nem elég jó meg hasonló hülyeségek, alig tudtam kiállítani ebből.

2022. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld rá a peniszköpenyre. Nekünk bevált.
2022. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18. Biztosan nem fogja felvenni. Nincs az az isten.
2022. jún. 12. 19:42
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy kicsi a farka, de ha a G-pont egy fél ujjnyira van akkor miért csak ki be húzogassa. Ha már kicsi a farka venné a fáradságot és nézne utánna azonak a pózoknak amivel jó oda tud "dörzsölni" a G pontnak. Kis farokkal ennyit lehet tenni, az már más tészta ha valaki azt szereti ha a méhszájhoz felér a pénisz. A kicsi-farok béna pasi legroszabb kombináció.
2022. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!