Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy nem elég a farok mérete?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy ideje.

De sajnos kicsi a farka. Nem nagyon érzem hogy bennem van.

Vannak pózok amikor jobb de általánosságban nem érzem. Főleg lovaglóban meg missziben.

Tudja hogy nem jó nekem.

Próbál kézzel meg műfarokkal kielégíteni de vágyom arra hogy egy igazi farokkal élvezzek el már végre.

Nem akarom az egész önbizalmát lerombolni és megbántani.

Hogyan lehet ezt szépen megmondani neki?


2022. jún. 12. 18:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Gyere át, megduglak én! ;) 20/5.5
2022. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagytok egy ideje, tudhatnád, hogy ezt szépen sehogy nem lehet megmondani neki. Semmit nem fogsz javítani a helyzeten, sőt rontani fogsz rajta.
2022. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Hat ezt csak akkor mondd el neki ha szakitani akarsz, kulonben nincs ertelme.
2022. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
keresned kell valaki mást, nagyon egyszerű
2022. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

3. Nem gáz emiatt szakítani?

Mert amúgy igyekszik ő de sajnos nem azt kapom amire vágyom.

2022. jún. 12. 18:37
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
nem kell elmondani neki, hogy emiatt szakítasz XD
2022. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Privátokra válaszolva nem tudom a méretét. Talán 13centi.
2022. jún. 12. 18:38
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Ezt szépen sehogy. Mindenhogy egy kissé csorba esik az egoján ( le lehet pontozni de ez az igazság) a pasik erre érzékenyek. Az én páromnak se túl nagy, de sosem hoznám ezt fel neki. Meg kell tanulnotok, hogy mi a jó a másiknak. Mik azok a pózok, amiket jobban élvezel/ érzel. Esetleg próbálj meg venni egy kisebb méretű játékszert és gyakorlj, ismerd meg a tested mi esik jól. Az ujjad sincs 20 centi, mégis, ha maszturbálsz elélvezel. Nem a méreten van a hangsúly, hanem a technikán. Ahhoz, pedig hogy örömet tudjon okozni, tudnod kell mit szeretsz. Ehhez pedig ismerned kell magadat, a testedet, hogy mi az ami neked jól esik.

Ha neked nem jó érzés mondd el neki. Ha ügyetlen, vezesd!

A szexben nagyon fontos a kommunikáció! Egy pár vagytok. Üljetek le és beszéljétek meg :)

Remélem tudtam segíteni

25 L

2022. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Kicsi a farkad, kevés vagy nekem. Szakìtunk, vagy dughatok normális mèretű fickókkal?
2022. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

8. Ok ezt tudom. De például ha lovagolok rajta nem tudom eldönteni áll e még a farka vagy már lelankadt. Mert ő sem érez normálisan.

Így nem is tudom úgy csinálni hogy élvezzem vagy látszódjon rajtam hogy élvezem.

Missziben megint. Az sem jó ha fekszem hang nélkül vagy megjátszom hogy élvezem.

Ha pl.oldalt fekve csináljuk meg mindíg kicsúszik.

Hátulról meg úgy ahogy jó.

Az ujjam nem nagyobb de ha annyi ujjam berakom az legalább kitölt.

2022. jún. 12. 18:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!