Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy nem elég a farok mérete?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már egy ideje.

De sajnos kicsi a farka. Nem nagyon érzem hogy bennem van.

Vannak pózok amikor jobb de általánosságban nem érzem. Főleg lovaglóban meg missziben.

Tudja hogy nem jó nekem.

Próbál kézzel meg műfarokkal kielégíteni de vágyom arra hogy egy igazi farokkal élvezzek el már végre.

Nem akarom az egész önbizalmát lerombolni és megbántani.

Hogyan lehet ezt szépen megmondani neki?


2022. jún. 12. 18:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
13 cm nem annyira kicsi, ha tudná jól használni.
2022. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

Na tipikus ostoba férfi dac. Akkor se venné fel ha az élete, boldogsága múlna rajta. Inkább le éli az életét egyedül, maszturbálva a szexvideókra.

Péniszköpeny a megoldás, vagy keress mást.

2022. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

#22.


Én pl. szívesen használtam volna péniszköpenyt vagy dildót, de a nők elutasították ezt…

Nekik ez ciki.



Nagyon ajánlom figyelmetekbe ezeket a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
13 teljesen átlagos, gondolom vastagságra is. Megmondod neki, hogy sajnos tágabb vagy az átlagosnál és nagyf.szt keresel helyette.
2022. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, hogy ezt írom, -én vagyok aki linkelt 2 dolgot is- de ő nem akarja megoldani a problémát, akkor nem szeret eléggé.Nem értelmes férfi módjára közelíti meg a dolgot, hanem mint egy kisgyerek.Lehet ciki, de van rá megoldás és nem érdekli? Gumit húz, és leleankad? Itt valami más probléma is van...próbáld megbeszélni vele és nyitottnak lenni, érezze, hogy szereted, és ez nem ciki, csak egy megoldandó dolog, hogy mindkettőtöknek jó legyen ...
2022. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha szakítasz, lehetőleg ne a méretét említsd, hanem általánosan a szexet. Hogy nem érzed, hogy passzolnátok, vagy ilyesmi.
2022. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz ezzel a problémával, segíthet elfogadni a jelen helyzetet is, és abban is, hogy hogyan zárd le békésen ezt a kapcsolatot.
2022. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
17%
Gyere át hozzám, megduglak én. Azt érezni fogod, hidd el❤
2022. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!