Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több honapja együtt vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több honapja együtt vagyok egy lányal. Jól elvagyunk egy dolgot leszámítva . Önzőség tőle?

Figyelt kérdés

Nem akar leszopni. Az elöző kapcsolataimban ez mindennapos dolog volt. És én nagyon igénylem. Most szakítsak vele ? Megcsalni nem akarom . Vagy várjak hátha változik? A szex nem rossz vele, de nem igazán bírja, én a kemény szexet szeretem de a kedvéért átszoktam erre a laza szeretkezésre (előző partnereim ilyenért elhajtottak volna 😂)

25F



2022. jún. 6. 18:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erőltetem szóval nem értem a felháborodásod. Nézd meg a kettes válaszát! Az ö válaszára tettem fel a kérdést. De különben van benne valami . Mert ha szeretek valakit és tudom mi kell neki. Akkor igyekszem annak eleget tenni. Ha nem szeretem és nem nagy a tét,akkor csak magam nézem és nem fáradozom.
2022. jún. 6. 18:40
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem erőlteted, de random embereknek rinyálsz róla hogy nem pippant le.


Tipikus.

Ha szex, akkor én, én, én.

Fel sem merül benned, hogy egyéb oka is lehet, nem csak az hogy nincs hozzá kedve, ugye?

2022. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi most voltunk együtt párommal 6 ève! Nagyon sok ideig nem szoptam le,nekem ez egy gát volt vagy nem is tudom mi..az biztos hogy több idő kellett hozzá. Ne siettesd el ezt nála és ne erőltesd. Légy türelmes, vannak akiknek sok idő teljesen felengedni/elengednie magát szex közben.
2022. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Erőltesd! Az ilyen csicskag..ik miatt kényelmesednek el a nők! 21 éves b..zod! 5 éve le kellett volna már nyomni annak az ostobának a fejét! Te meg még mindig dédelgeted... Baszd ki mint macskát szarni! És alázd meg az ecibe! B.k. az ilyen!
2022. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, mert nem passzoltok. Ennyi.


Én szívesen orálozok és szeretem a kemény szexet, más meg abszolút nem, és aki undorodik tőle, az soha a büdös életben nem fog rád cuppanni.

2022. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!