Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs abból eleged hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abból eleged hogy a páva fiúcskák az ecsetfejükkel meg az alfa hímek csajozhatnak csak? hogy a nőknek csak az ilyenek kellenek?

Figyelt kérdés

én már nem is próbálkozom a jó nőknél, csak pár kategóriával lejjebb. De ezeknek is olyan nagyok az elvárásaik. Semmi esélyem.

Egyedül azt tudom felmutatni, hogy hűséges és érzelmes vagyok, de ez a nőknek alap dolog, ezekre kellenek a pénz a pénz és még több pénz. A mellet ronda is vagyok. Számoltam több mint 100-150 lánynál próbálkoztam ha nem többnél, mindenféle dumával. De egy dugás se jött össze, nem hogy párkapcsolat. 30 leszek pár év múlva, és soha nem volt barátnőm.

Az okot abban látom, hogy nem volt előttem férfi minta, anyám egyedül nevelt, ronda is vagyok meg a magyar társadalom amúgy sem toleráns ezen a téren sem. A kamasz éveim gyűlölködve és utálva teltek el, míg ezek a senkik akik csak ordenáré módon tudnak viselkedni, ezek elvártak a jobbnál jobb csajokat. - Megundorodtam az emberektől és a magyar társadalomtól egyaránt milyen felszínes és primitív.



2022. jún. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

"egy teljesen normális kérdést, amit teljesen normálisan írtam"

Ugyanúgy, mint az előző 60 ugyanilyet is az elmúlt 3 hétben, igaz?

2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

38


Ja, most már helyére került az utolsó puzzle is rólad. Náci vagy.

2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
81%
Oké kérdező. Akkor minden nő ribizli, minden férfi aki tanácsot ad hogy változtass hülye, te vagy az okos. Hát igen. A majom röhög a világon, mert az ő szemszögéből mindenki be van zárva. Erről ennyit
2022. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy a legtöbb te értelmileg diszfunkcionális.
2022. jún. 5. 15:11
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ugye ilyen a természet. Az ember is a természet (sőt, az állatvilág) része. Minden élölénynél úgy működik, hogy a legmegfelelőbb párt választja magának és az utódoknak (már aki szeretne).


A kertünkben már több mint egy hónapja próbálja meg a kis varangy odacsalni a nőstény varangyot, aki nem jön, mert a rohadt r.nc talált magának egy nagyobb, szebb, jobb varangyot.


Szóval a természet úgy van kialakítva, hogy a jobb, szebb, életképesebb egyed talál magának párt. Annak jó a genetikája, azt éri meg örökíteni a fajfenntartás szempontjából. Ezt látják/ösztönösen tudják a nőstények (de még a hímek is).


Lefordítva a te esetedre, nem másokat kell hibáztatni, nem kell mindenáron társat találni. Keress egy hobbit magadnak, kösd le magad, sportolj, éld az életed.


Az írásodból süt, hogy rühelled a világot és mindenkit utálsz, akinek jobban megy mint neked. Szóval ezt a sok felesleges negatív energiát fordíthatnád arra is, hogy fejleszd magad.

2022. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy ez az incel végletekig lusta is.
2022. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!