Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs abból eleged hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abból eleged hogy a páva fiúcskák az ecsetfejükkel meg az alfa hímek csajozhatnak csak? hogy a nőknek csak az ilyenek kellenek?

Figyelt kérdés

én már nem is próbálkozom a jó nőknél, csak pár kategóriával lejjebb. De ezeknek is olyan nagyok az elvárásaik. Semmi esélyem.

Egyedül azt tudom felmutatni, hogy hűséges és érzelmes vagyok, de ez a nőknek alap dolog, ezekre kellenek a pénz a pénz és még több pénz. A mellet ronda is vagyok. Számoltam több mint 100-150 lánynál próbálkoztam ha nem többnél, mindenféle dumával. De egy dugás se jött össze, nem hogy párkapcsolat. 30 leszek pár év múlva, és soha nem volt barátnőm.

Az okot abban látom, hogy nem volt előttem férfi minta, anyám egyedül nevelt, ronda is vagyok meg a magyar társadalom amúgy sem toleráns ezen a téren sem. A kamasz éveim gyűlölködve és utálva teltek el, míg ezek a senkik akik csak ordenáré módon tudnak viselkedni, ezek elvártak a jobbnál jobb csajokat. - Megundorodtam az emberektől és a magyar társadalomtól egyaránt milyen felszínes és primitív.



2022. jún. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
80%
Egyebkent ha amerilaban lennenk az ilyenekbol lennenek az iskolai lovodozok, mint te. Szerintem pont az az ember vagy aki ha szembejon az utcan mar latszik a szemen, hogy valami nem okes es osztonosen elhuzodik az ember.
2022. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már az előző hozzászólásaiban is bemutatta, ahol törvénnyel kötelezné a nőket, hogy szolgálják ki őt.
2022. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%

Azért nincs barátnőd, mert egy iszonyatosan ellenszenves, primitív ember vagy, ennyi.

Az összes többi indok, amit írtál, teljesen eltörpülnek a fő probléma mellett.

2022. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, kérdező! Ha problémád van a világgal, mert folyton kudarcok érnek, érdemes ide feljönni, majd itt felépítenek!


A net se különb, mint a valóság, itt is csak ugyanazok az emberek vannak. Ne innen várj segítséget! Elmondod, hogy 15 éve minden nő elküld a halál faszára, ezért sértett vagy, frusztrált és elkeseredett, mire közlik veled, hogy sértett, frusztrált, elkeseredett lúzer vagy, ezért nem kellesz senkinek.


Keress egy jó pszichoterapeutát!

2022. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
68%

#24 mit kellene írni? Simizhetjük a fejét, hogy biztos nagyon szimpatikus, értelmes ember, de sajnos nem az.

Az az ő dolga, hogy elmegy-e pszichológushoz vagy sem, de azt eddig is tudta, hogy itt a gyakorin nem szakemberek fognak neki írni.

Sokkal egyszerűbb, ha rájön, hogy vele van a baj.

2022. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
AZ az baj, hogy ezt is elmondták neki, és csakazértse keres.
2022. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
31%
Ezt az incel hülye threadet nem tudom végigolvasni. Egy niceguy vagy, és neked nem sikerült 16 17 éves korodra kigyógyulni belőle. Már régen sem volt elég az, hogy verset ír az ember. Nézd meg a legtöbb költőt,mind írta a verseit hogy jaj a juli visszautasított aztán nyávogtak. Egy naplopó senki volt a legtöbb, akik csóró módon haltak meg, nem véletlenül. Nem dolgoztak, nem csináltak semmit csak ugyanezt az önsajnáltatást tolták, mint te, rímekben, metafórákkal meg tudom is én mivel, ami aztán romantizálva lett. Csúnya vagy? Mit tettél ellene, hogy ne legyél az? Már régen is, ősembereknél az tudott szaporodni, aki fel tudta emelni a bunkósbotot, és le tudta ütni a nőt, és hazavinni. Nyilván ma már ezt nem csinálhatod, de van annyi erő a karodban, hogy fel tudj emelni egy bunkósbotot? Azaz nézel ki jól? Edzett vagy? Nem. Mert panaszkodsz és irigykedsz azokra, akik évekig edzették a testüket hogy jól nézzenek ki. Ráadásul otthont se tudsz biztosítani, mert nincs olyan munkád stb. Persze fiatal vagy, ahelyett hogy rinyálással elpazarlod az időd, a következő két évet tölthetnéd egy új nyelv, és programozás megtanulásával, és mindennapi konditerembe járással. De úgyse fogod, mert eddig se tetted. A tesztoszteron szinted pedig már csak egyre csökkenni fog, amiből szerintem neked se sok jutott, úgyhogy megedzeni is egyre nehezebb lesz magad, hogy olyat mutass a potenciális partnernek, amivel felizgatod, és akarni fog, ha nagyon primitívre vesszük a dolgot. Mindenki a legjobbat keresi magának, és igen ebbe beletartozik a kinézet, foglalkozás is, mert nem nyomorogni akar az ember a másikkal, és nem egy csúnya emberrel akarja leélni az életét meg gyereket csinálni. Szóval te is tuti a modell csajokat húzod csak jobbra tinderen, aztán csodálkozol... Az teljesen alap dolog, hogy valaki normális, és azért mert normális meg kedves vagy, nem kell senkinek széttennie neked a lábát. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, gondolom elvesztegetted a képernyő előtt az egész életed eddig, barátok nélkül, és csak ezen a hülyeségen frusztrálódtál, ahelyett, hogy haverkodtál volna, meg párt keresel, és dolgozol azon, hogy más ember kívánjon.
2022. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
17%

25


Óriási problémám van a kizárólagos állításoddal, és mindenkiével, aki kategorikusan csak azt tudja leírni, hogy a kérdezőben van a kizárólagos hiba. Engedjük már meg azt az opciót, hogy azért is olyan, mert a külső hatások, tapasztalások

(magyarán mások, a külvilág) azzá tette. Az egyén nem független a közösségtől (társadalomtól), amiben él: hatás-ellenhatás (kölcsönhatás) van. Még az amerikai iskolai lövöldöző sem azért lesz az, aki, vagyis tömeggyilkos, mert maga és csak maga elbaszta saját magát.


Amúgy én meg a 27-est nem vagyok hajlandó végigolvasni: az ember, aki a kultúra, a művészetek művelőit naplopó, nyavalygó senkiknek tartja, és idealizálja a prehisztorikus, még az állatvilàgból hozott ösztönök alapján működő emberi közösségeket. Akkor tkp. kár volt az egész elmúlt 5-8 ezer évért.

2022. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
82%

#28:

ez a kérdező idáig kb. 60 kérdést írt, és mind hasonló témakörben. Van olyan nap, hogy 3-4 ilyen kérdést is kiír.

A kérdésekre kapott jó válaszokat nem valósítja meg, és gyakorlatilag bármit írnak neki, azt ő leszólja, és megmutatja, hogy az miért nem jó.

Ismered azt a kifejezést, hogy "emberi játszma"?

2022. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

29


Oké, aki nem akar átmenni a zebrán, azt nem érdemes átrángatni.


De szerintem mindenki ismer olyan pasit, aki igenis minden, általatok felsorolt életvezetési tanács szerint él, társasági ember, imádják, az eszét, humorát, jellemét – csak épp dugni sose akar vele senki. És akkor így megy a csodálkozás a baráti körökben, hogy hát ez az Ede olyan jó fej, cuki, kedves, intelligens, figyelmes, szórakoztató; és mégsincs sosincs nője, hát de érdekes… Csak épp maguk a csodálkozók se dugnának vele sose – hát azt azért mégse, ne viccelj, az Edével? És mindenki pakolja a barátzónába.

2022. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!