Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs abból eleged hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abból eleged hogy a páva fiúcskák az ecsetfejükkel meg az alfa hímek csajozhatnak csak? hogy a nőknek csak az ilyenek kellenek?

Figyelt kérdés

én már nem is próbálkozom a jó nőknél, csak pár kategóriával lejjebb. De ezeknek is olyan nagyok az elvárásaik. Semmi esélyem.

Egyedül azt tudom felmutatni, hogy hűséges és érzelmes vagyok, de ez a nőknek alap dolog, ezekre kellenek a pénz a pénz és még több pénz. A mellet ronda is vagyok. Számoltam több mint 100-150 lánynál próbálkoztam ha nem többnél, mindenféle dumával. De egy dugás se jött össze, nem hogy párkapcsolat. 30 leszek pár év múlva, és soha nem volt barátnőm.

Az okot abban látom, hogy nem volt előttem férfi minta, anyám egyedül nevelt, ronda is vagyok meg a magyar társadalom amúgy sem toleráns ezen a téren sem. A kamasz éveim gyűlölködve és utálva teltek el, míg ezek a senkik akik csak ordenáré módon tudnak viselkedni, ezek elvártak a jobbnál jobb csajokat. - Megundorodtam az emberektől és a magyar társadalomtól egyaránt milyen felszínes és primitív.



2022. jún. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
A társadalom megváltozott, elkorcsosult 200 éve egy kis versel és egy szív alakú mézeskaláccsal- amin kis tükröcske volt - lehetett udvarolni, valami falunapon. De még 40 éve is! 1980-ban. Ma ez már nevetséges szokás. Igazad van mit kerteljünk a jó nők és jó férfiak már az első randi után úgy dugnak ahogy nem szégyenlik. Kiveszett a kulturáltság, a belső morál a magyarokból biztos.
2022. jún. 4. 15:41
 12/46 anonim ***** válasza:
78%

"jó és szerinted mi van bennem ami egy izmos csávóban nincs."


Már maga a kerdésed is hülyeség.

Honnan tudjuk?

Eleve azt feltételezed hogy pldaul van egy izmos fickó,vagy van egy tetovált csavó és azonkivül semmi egyéb pozitiv tulajdonságuk nincs is,amit a nők elismernének..Es vagy te aki még ezekkel sem rendelkezik.

Nos az mellett hogy 8 éve edzek ,elvégeztem az egyetemet,2 nyelven beszélek. Családom van,hobbijaim vannak és társaságom barataim+3 gyerek apja is vagyok.Mellesleg tetkóm nincs,de rövid 1 mm hajam van,azaz mondhatni kopasz vagyok.(a kopaszok ugye bunkók)

Te ebből majd semmit nem fogsz látni csak a testemet meg max a társaságomat vagy a feleségemet.Semmit sem tudsz rólam!!

Ennek ellenére ha meglátnál valahol,fogadjunk te máris legyártottad a magad kis sztereotípiáid velem kapcsolatban.Mert hozzám fogod mérni magad,teljesen alaptalanul ,és tévesen.Ezt csinálodmindenkivel.

Ismeretlenül te máris eldöntöd,hogy ki milyen, és mit milyen nőt érdemelne.

Szerintem inkább egy kicsit magadba kéne nézned, és nem az emberekben keresni hibát.

2022. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Ha utcán, konditeremben, uszodában, buszon, disco-ban szólítom le az mind baj, mert szexuális zaklatás. Meg egyébként is ha egy nő akar valamit akkor megteszi a megfelelő lépéseket ezt már megfigyeltem és rájöttem. Nem a férfiak kezdeményeznek, ők csak azt hiszik hogy kezdeményeznek.
2022. jún. 4. 15:50
 14/46 anonim ***** válasza:
13%

12


És ronda is vagy, gondolom.

2022. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy a társadalom szerint akinek nem jön össze párkapcsolat, az lúzer, aki szerzetesnek megy lúzer, akinek hát ja ronda nője van lúzer.
2022. jún. 4. 15:57
 16/46 anonim ***** válasza:
87%

Ha külföldön másképp látod a helyzetet, akkor miért nem ott próbálkozol? Vagy mi alapján nyilatkozol így a magyar társadalomról, ha nem éltél/tudod mi van máshol? Miből gondolod, hogy máshol más lenne neked? Mert igen, lehet más, de így a te szemszögedből nézve ez kissé egyoldalú. Most próbálkozhatsz itt mindenféle dumával, amit a google kidob az első 5 találatban, de inkább felejtsd el őket. Barátkozz, járj társaságba és előbb vagy utóbb biztos összeismerkedsz alapból egy lánnyal, onnan meg majd alakul valamiképp. Vagy valami társkereső.

Nézz már szét az utcán. Olyan embereknek is van párja, akihez az emberek 99%-a még bottal sem piszkálná.

Nagyon sok embernél nincs férfi minta, nehogy erre fogd. Nagyon sok oka lehet. Vagy ha van is, nem feltétlen követendő. Annak azért másképp is ki kéne alakulnia, márcsak ha társaságba jársz is, de még akár más helyekről is.

Hűséges és érzelmes vagy. Nagyon szép és jó, de lényegében bárki ezt mondja magáról, még ha nem is az. Ezek nem olyan fogalmak amiket mondani kell, hanem bizonyítani. És másokban alakul ki a rólad alakított képben.

Pénzből sokan nem várnak egyébként milliárdost, elég ha csak egy stabilabb háttérrel rendelkezel, el tudd magad látni és 30-hoz közel már azért a randit ne anyukád fizesse.

Felesleges gondolkoznod mi volt 100-200 éve. Kultúrától kezdve minden változik. Még csak gondolatban sem voltam a 80-as években, de a családban tudtommal senki sem versekkel hódított. Ma is van, aki verset ír és aki értékeli, tudok is ilyet, de azért nem kell Petőfit játszanod hozzá... Meg van annak a helye, ideje, mikor írhatsz egy verset, de ne ezzel kezd, mert abból olyan égés lesz, hogy nem kell Magyarországnak télen sem aggódnia, ha nem lenne netán gáz.

Nem téged akarlak hibáztatni, nem tudom valójában milyen vagy és hogy nézel ki. Csak ne abban lásd a problémát, amiben lehet valójában nincs és ábrándozol itt Rómeó és Júlián, valamint a múlton. Csak ne sírj, ne másokat okolj, próbáld a hibád valódi okát megtalálni és azon ha tudsz változtatni.

Ha nem tudod, mi a hiba, nem tudsz rájönni, akkor kérdezz meg mást, még ha ciki is. Aztán barátkozz, járj el nyáron pár helyre és előbb vagy utóbb úgy is összeismerkedsz pár lánnyal. A hülye dumákat meg hagyd, add önmagad. Ne feltétlen azon legyél, hogy fel akarod szedni, bár könnyű ezt mondani, ha valaki tetszik...

2022. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes… Én dagadtan, rondán, nem milliomosként hogyan tudok ismerkedni? Ezek szerint az edzőteremben, az uszodában amikor ismerkedtem az mind szexuális zaklatás volt? Szerintem nyugodj meg, és gondold át normálisan a helyzetedet. Ami biztos, a tesze-tosza férfiakra, az önbizalom hiányos siránkozókra, a világfájdalmas arcokra nem igazán vevők a nők. Legalábbis én így tapasztaltam.
2022. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem el ezen gondolkodni, mikor gimis voltam kb 10 éve, hogy mindenkinek lett barátnője csak nekem nem, a környezetemből. Egyedül én voltam az aki kinti cigizés helyett szünetben inkább olvasott valamit.
2022. jún. 4. 16:00
 19/46 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjátok, ez megint a napiincel lesz.
2022. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%

2008-ban vagyunk meg, hogy pava fiucskakrol meg ecsetfejuekrol beszelunk? :D

Nem kell arra fogni, hogy nem volt apad, csomo exemet csak az anyukajuk nevelte. Inkabb latszik rajtad, hogy elkeseredett, ketsegbeesett luzer vagy aki megrogzotten probalkozik mindenkinel.

2022. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!