Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs abból eleged hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abból eleged hogy a páva fiúcskák az ecsetfejükkel meg az alfa hímek csajozhatnak csak? hogy a nőknek csak az ilyenek kellenek?

Figyelt kérdés

én már nem is próbálkozom a jó nőknél, csak pár kategóriával lejjebb. De ezeknek is olyan nagyok az elvárásaik. Semmi esélyem.

Egyedül azt tudom felmutatni, hogy hűséges és érzelmes vagyok, de ez a nőknek alap dolog, ezekre kellenek a pénz a pénz és még több pénz. A mellet ronda is vagyok. Számoltam több mint 100-150 lánynál próbálkoztam ha nem többnél, mindenféle dumával. De egy dugás se jött össze, nem hogy párkapcsolat. 30 leszek pár év múlva, és soha nem volt barátnőm.

Az okot abban látom, hogy nem volt előttem férfi minta, anyám egyedül nevelt, ronda is vagyok meg a magyar társadalom amúgy sem toleráns ezen a téren sem. A kamasz éveim gyűlölködve és utálva teltek el, míg ezek a senkik akik csak ordenáré módon tudnak viselkedni, ezek elvártak a jobbnál jobb csajokat. - Megundorodtam az emberektől és a magyar társadalomtól egyaránt milyen felszínes és primitív.



2022. jún. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
88%

Létezik ilyen is.

A kérdező nem ilyen, hanem igazi, valódi antiszoc. - ugyanakkor követelődző is.

Nagyon jó eséllyel komolyabb elmebeteg. De olyan, amelyik még rosszindulatú is.

2022. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
86%
Akkor csak nekem van igazam: pszichomókus.
2022. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
88%

Na, oda nem hajlandó menni.

Valószínűleg nem a legnagyobb problémája az, hogy incel. Szerintem ennél komolyabb az, hogy szeretethiánya van, és ezért szó szerint BÁRMIT képes megtenni, hogy egész nap ő legyen itt a téma, több fórumon és kategóriában is.

Köznapi szóval ezt energiavámpírnak mondják.


Ja, amúgy nem lehet kizárni azt, hogy hivatásos provokátor.

2022. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, szokásos forgatókönyv: rámentél egy nálad ezerszer vonzóbb nyilvánvalóan aranyásó instamodellre, akinek nem te kellettél, és azóta minden nő k#rva. Jöhet a kövi kérdés.
2022. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

28, ha végigolvastad volna látod hogy az egy primitívebb módszer, de az ösztöneink megmaradtak valamilyen szinten.


És igen, a nyugatos költők nagyrésze az ég világon semmit nem csinált, csak nőztek, ittak drogoztak. De ez már egészen a francia felvilágosodásnál is így volt. Azok is írták a sok beteg deviáns baromságot.


Jót akarsz olvasni? Wass Albert. Na ő egy komoly, dolgozó ember, és jó író volt. Ennyit erről.

2022. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
30%

#márvártamwassalbertet


Aki az elfogulatlan irodalomtörténészek és esztéták szerint egy közepesen jó író volt. Sem zseniális, sem korszakos nem volt.

2022. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és vissza a rendet, fegyelmet, királyt, de minimum egy kormányzót, a picsába az egyén meg a művészetek szabadságával! Rendes emberek írjanak rendes műveket, a többség meg dolgozzon a két kezével! 😬
2022. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
54%
37 nem létezik művészeti szabadság, mivel a művészet nem szubjektív. Létezik objektíven szép, és ronda. Ami ronda, és "művészetnek" van eladva, azt hívják úgy, hogy entartete kunst
2022. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy a válaszolók milyen emberek, szerintem ők a frusztráltak, esetleg fél analfabéta uninteligens emberek és tévesen ítélnek meg egy teljesen normális kérdést, amit teljesen normálisan írtam.
2022. jún. 5. 13:34
 40/46 A kérdező kommentje:
Ez álljon itt példának minden erre tévedőnek, ilyenek az emberek.
2022. jún. 5. 13:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!