Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs abból eleged hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs abból eleged hogy a páva fiúcskák az ecsetfejükkel meg az alfa hímek csajozhatnak csak? hogy a nőknek csak az ilyenek kellenek?

Figyelt kérdés

én már nem is próbálkozom a jó nőknél, csak pár kategóriával lejjebb. De ezeknek is olyan nagyok az elvárásaik. Semmi esélyem.

Egyedül azt tudom felmutatni, hogy hűséges és érzelmes vagyok, de ez a nőknek alap dolog, ezekre kellenek a pénz a pénz és még több pénz. A mellet ronda is vagyok. Számoltam több mint 100-150 lánynál próbálkoztam ha nem többnél, mindenféle dumával. De egy dugás se jött össze, nem hogy párkapcsolat. 30 leszek pár év múlva, és soha nem volt barátnőm.

Az okot abban látom, hogy nem volt előttem férfi minta, anyám egyedül nevelt, ronda is vagyok meg a magyar társadalom amúgy sem toleráns ezen a téren sem. A kamasz éveim gyűlölködve és utálva teltek el, míg ezek a senkik akik csak ordenáré módon tudnak viselkedni, ezek elvártak a jobbnál jobb csajokat. - Megundorodtam az emberektől és a magyar társadalomtól egyaránt milyen felszínes és primitív.



2022. jún. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ha valaki ronda akkor esélye sincs ebben az országban. A társkeresőkön sem írnak vissza, hiába passzoltunk. Élőben leráznak ha néha összeszedem a bátorságom. Nagyon belefáradtam.
2022. jún. 4. 15:20
 2/46 anonim ***** válasza:
86%
Tárgyként kezeled a nőket. Undorító amiket mondasz. Ezek is szerepet játszhatnak a sikertelenségedben. Magadban kéne keresni a hibákat mert úgy érzem van bőven és nem a külsőddel hanem belül.
2022. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Igen, általában a sikertelen férfiak szoktak azt nyomni állandóan hogy a nőknek csak és kizárólag a pénz kell. Jobb ebben a tudatban élni, mint magatokba nézni.
2022. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Eddig az összes csajnak vagy ecsethajú fiúcskája volt vagy kivarrt izomállat pasija. Nagyon elenyésző az a mennyiség, akinek konszolidált párja van oda és vissza.
2022. jún. 4. 15:24
 5/46 A kérdező kommentje:
jó és szerinted mi van bennem ami egy izmos csávóban nincs. Mond már meg? Ha én is kaptam volna esélyt valószínűleg nem ilyen lennék nem? Ezen kéne elgondolkodnotok.
2022. jún. 4. 15:27
 6/46 anonim ***** válasza:
90%
Ne nyafogj, azt egy nő sem szereti
2022. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Ez milyen lefojtás már, egy férfi nem akadhat ki? Legyél az én helyemben kíváncsi lennék mit mondanál a sokadik megalázás után.


Én is egy normális élettel kalkuláltam, csak azzal nem számoltam hogy a külső főleg az arc ennyire fontos a nőknek nem pedig a belső értékek. Mindig csak a felszín, aki kicsit is elvontabb ma már megy a levesbe. A 20. század elején egy értelmiségi úriember még volt valaki ma közröhej tárgya lenne.

2022. jún. 4. 15:33
 8/46 anonim ***** válasza:
87%
Jajj mit kell álszenteskedni? Te sem a ronda, 150 kilós nőknél kezdeményezel. A nőknek sem kell az előnytelen kinézetű férfi. Mindenki a legjobbat akarja magának. Az meg hogy vonzódjunk a másikhoz nagyon is fontos egy kapcsolatban.
2022. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
A suliban/gimibe ahova jártam csak az ilyen tanáralázó senkiknek volt nőjük. Azok voltak a menők akik széket hajigáltak a táblához. Meg a tanár elé köptek stb. Ez megy a tv-ben, ez kell a nők TÖBBSÉGÉNEK!
2022. jún. 4. 15:36
 10/46 anonim ***** válasza:
18%

2-3

És ez most nem áldozathibáztatás?

A kérdező leírt egy helyzetet, aminek ő az elszenvedője. 150 lány kosarazta ki, nyilván 150 különböző entitás, jellem, psziché, egyéniség, érdeklődés, természet stb. Egyiknek se kellett. És ti le meritek írni azt, hogy a kérdezőben van a hiba, hogy egyiknek se kellett.

Miközben állítása szerint ronda.


Elhazudjátok a valóságot, és a szenvedő felet kárhoztatjátok. Nem az a baj, hogy randa, és a lányok azért annyira mégse a felsőbb szférákban lebegő lelkek, hogy a nekik nem tetszővel dugjanak. Hanem a kérdező csinálja szarul az ismerkedés dolgot.

Hát a puding próbája az evés, szóval kíváncsi lennék, a kinézete ellenére is dugnátok-e vele, ha úgy adná el(ő) magát, ahogy szerintetek kéne.

2022. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!