Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos kövér fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos kövér fiúk! Nektek milyen szexelni? Tudtok-e a lánynak örömet okozni?

Figyelt kérdés

18 éves leszek hamarosan, és egy lánnyal tervezzük hogy dugunk egyet, a szabadban ahol senki sincs és nem lát. Vajon tudok neki örömet okozni? Mivel túlsúlyos vagyok, a combjaim nagyon nagyok és a szeméremdombomon is van háj, ami a farkamnak egy jó részét elveszi. Tudnék a lánynak örömet okozni? Még sosem dugott senkivel, csak eszközökkel masztizott.

Segítsetek. Élvezni fogja ahogy dugom?



2022. jún. 1. 10:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
Hogy itt mennyi csicska gyász van, te jó Isten, b+:DDD Kérdező, hány kiló vagy konkrétan? Mennyire nehezen mozogsz?
2022. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Néhány ember gondolatait szeretném tisztába tenni... Mi kapcsolatban voltunk és nagyon szerettük egymást, csak szülők bekavartak. De még mindig szeretjük egymást, és nem csak egy egyéjszakás valaki nekem hanem kötelék van köztünk. És a szülők miatt nyilván nem lenne lehetőség szobában ilyenre. Tessék megérteni, és mellőzzétek légyszíves ezeket a félreértéseket. :)
2022. jún. 1. 16:21
 13/17 A kérdező kommentje:

#8-as Nincs szükség arra, hogy ilyenekre gondolj. Köztünk megvan a tisztelet és nekem is fontos ő. Nem azért lennénk erdőben mert nem tiszteljük egymást hanem mert ilyenek a körülmények.. de ezt már leírtam. Az hogy védekezve szeretnénk egymásnak örömöt okozni azzal nincs semmi baj, és igen is van köztünk egy kötelék és tiszteljük egymást. Meg ő is szeret engem.

Remélem ezt nem kell sokszor leírnom.

2022. jún. 1. 16:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 80 a pasim 170 volt.. ;) és működött a szex.. oda lehet férni mindenhová.. igaz néhány póz kivitelezhetetlen .. de akad rá megoldás..
2022. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőm mellett híztam meg az izmos-nagyon szálkás testalkatról, az izmos de kövérig, már ha van ilyen kategória:D.

Ő nagyon élvezi a szexet, a súlyfeleslegem őt még izgatja is, fizikailag a szex közben meg sosem okozott gondot.

Nekem minimálisan rakódott a farkam köré háj, így is veszítettem egy 1,5 centit de elégedett vagyok továbbra is a méretével. Hány centi a farkad? Ha nem extrém módon takarja el, akkor szerintem abból nem lehet gond.


Hány kiló és milyen magas vagy? Sportolsz valamit, és van egy fizikumod amire híztál, vagy mindig is volt rajtad felesleg? A testi adottságaid megvannak hogy örömet szerezz, a farkadon kívül az ujjaid, nyelved ugyanúgy tudod használni és ajánlott is. Szerintem max azzal lehet baj, hogy nem bírod erővel.


Én ugyan meghíztam de az edzést nem hagytam abba, tehát az állóképességem maradt, ha nem fejlődött, mert amúgy teremben nagyobb súlyokkal dolgozom, de bizonyos felesleg felett és megfelelő izomzat hiánya mellett szerintem megjelenik a fáradékonyság, hogy könnyebben kimerülsz, nehezebben veszed a levegőt stb. Ezek mennyire jellemzők rád? Ha nagyon akkor sem kell aggódni, van erre is megoldás, az egyik hogy elkezdesz állóképességet növelni, és edzel kicsit, a könnyebb út hogy szex közben ő ugrál rajtad.

2022. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Mennyire szánalmas, hogy már egy szűz sem tud tisztességesen beszélni a szexről, hanem csak "dugni" akar. Miért kell ennyire lealacsonyítani mindkettőtöket? Sajnálom szegény lányt...
2022. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
egész nap otthon ülök, és dogecoint tradelek sajnos, puncira nincs idő, én igazi sigma férfi vagyok
2022. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!