Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom megértetni,elhite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megértetni,elhitetni egy nagyon kövér nővel,hogy szépnek és vonzónak tartom,ha ő saját magát nem tudja elfogadni túlsúlyosan?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom,hogy a nagyon nagy túlsúllyal rendelkező nők nagy része egyszerűen nem hiszi el,hogy valaki vonzódik hozzájuk.Milyen módon lehet rájuk hatni,hogy higgyenek magukban,hogy őket is látják szépnek? Hogy valaki szexuálisan vonzódik hozzájuk?
2020. nov. 27. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy.
2020. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Veszel neki egy Fogyj le pólót!
2020. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Örülnék,ha olyan hölgy válaszolna,aki ebben a cipőben jár. Akár privátban is írhat nyugodtan.
2020. nov. 27. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgyis átlát majd rajtad és tudni fogja, hogy csak meg akarod b.ni.
2020. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én pl. vékony vagyok és fiatalabb koromban csontsovány voltam, nulla mellel. Főleg a nulla mellem miatt képtelen voltam elhinni, hogy valaki engem vonzónak láthat. Kár, hogy akkor még nem volt gyakori, mert azóta már annyiszor olvastam itt szavazást és véleményt ezzel kapcsolatban, hogy sokat segített volna elhinni, hogy sok férfinek kifejezetten vonzó a kislányos alkat. De az anorexiás külső azért tényleg nem a férfiak kedvence. Szóval én meg voltam győződve róla, hogy a párom csak azért van velem, mert nem jutott neki jobb. Olyan súlyos komplexusom volt a nemlétező mellem miatt, hogy szex közben se vettem le hónapokig a mellhelyettesítő melltartómat. Aztán azért leimádkozta rólam.

Később amikor egy időben nem vállalt fel a közös főiskolánkon, az első gondolatom az volt, hogy annyira csúnya vagyok, hogy szégyell engem és ezért nem akar felvállalni. Ez meggyőződésemmé vált, annál is inkább, mert nem tudta megmagyarázni, miért engedi el a kezemet előttük és miért néz levegőnek abban a társaságban és miért nem ül soha mellém az órán. Borzalmas válságba jutottam emiatt. Egyébként valószínű nem a külsőm volt az oka, hanem az, hogy megszokta, hogy nem vállalhat fel, mert amikor összejöttünk, még volt élettársam és időbe telt, mire szét tudtunk költözni. Hiába lettem független, ő megszokta, hogy a fősulin mi ketten úgy teszünk, mintha semmi közünk nem volna egymáshoz. Mindenesetre én erre teljesen rámentem. Próbált javítani a helyzeten, otthon ötször annyit dédelgetett és puszilgatott, mint általában, de semmi értelme nem volt ennek, mert az otthoni puszimennyiséggel sose volt bajom, azzal annál inkább, hogy levegőnek vagyok nézve mások előtt.

Nekem elég lett volna az is, ha kézen fog előttük. Ha mellém ül a padban. Ha nem néz el a fejem felett süketen, amikor ott állok az ő baráti körében, ahol más nagyon szép lányok is voltak. Ha mindenki előtt büszkén vállalja, hogy én vagyok a párja. Mert azért volt olyan partnerem, aki büszkén mutogatta a fényképemet a munkahelyen is, akkoriban eszembe se jutott az, hogy a külsőm miatt szégyellne, sőt...éreztem rajta a büszkeséget és emiatt nem gyötörtem őt halálra a kérdéseimmel sem, hogy milyennek lát.

Szóval a mások előtt való felvállalást tudom javasolni. Mindenhol, büszkén. Facebook-on, élőben, kezét sose el nem engedni, megtalálni rajta ami szép és ezt el is mondani neki. Engem pl. leátlagosozott, pedig mondhatta volna azt is, hogy szép a szemem, mert azt mindig megdícsérték, de ő soha. Mondjuk amikor 4 év után megkérdezte tőlem, hogy "neked kék a szemed?", akkor valóban nem az az érzés járt át, hogy bármit szépnek láthat is rajtam. Szépnek már csak 10 év múlva látott, amikor beleszerettem másba.

2020. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ.Én nyíltan felvállalom vonzódásomat a rendkívül kövér nőkhöz.Csak azt nehéz velük elhitetni,-főleg levélben-hogy vonzónak tartom őket.Nem akarják elhinni.
2020. nov. 27. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk emiatt a többesszám miatt én is nehezen hinnék neked.:DDD

Amúgy egyszerre hány nőt akarsz biztosítani a vonzódásodról?:D

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak egyet,ha sikerülne találnom.

Azért írtam többes számban,mert általában a kövér nők vonzanak.

Nyilván nem tízet keresek egyszerre.

2020. nov. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!