Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos kövér fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos kövér fiúk! Nektek milyen szexelni? Tudtok-e a lánynak örömet okozni?

Figyelt kérdés

18 éves leszek hamarosan, és egy lánnyal tervezzük hogy dugunk egyet, a szabadban ahol senki sincs és nem lát. Vajon tudok neki örömet okozni? Mivel túlsúlyos vagyok, a combjaim nagyon nagyok és a szeméremdombomon is van háj, ami a farkamnak egy jó részét elveszi. Tudnék a lánynak örömet okozni? Még sosem dugott senkivel, csak eszközökkel masztizott.

Segítsetek. Élvezni fogja ahogy dugom?



2022. jún. 1. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Majd én megdugom helyetted🤣
2022. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Kezdjük ott, hogy ha már akad egy lány, aki hajlandó hozzád érni, akkor tiszteld meg azzal, hogy a szeretkezést nem dugásnak hívod…

Egyébként a kérdésére a válaszom: valószínűleg nem fogja élvezni

2022. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha már a lánynak is a legelső alkalma lesz, tiszteld már meg azzal, hogy nem a szabadban dugod meg, hanem egy normális nyugodt körülmények között...
2022. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

"Kezdjük ott, hogy ha már akad egy lány, aki hajlandó hozzád érni, akkor tiszteld meg azzal, hogy a szeretkezést nem dugásnak hívod…"

a lányt valószínűleg jobban fogja érdekelni, hogy a partnerének fontos helyen van az örömszerzés, mint az, hogy mennyire nyálas kifejezéseket használ a szexre.

2022. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

"Ha már a lánynak is a legelső alkalma lesz, tiszteld már meg azzal, hogy nem a szabadban dugod meg, hanem egy normális nyugodt körülmények között..."

most komolyan el akarod dönteni mások helyett, hogy hol szexeljenek? nem vagy te egy kicsit kontrollmániás?

2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon fog múlni hogy van e rajtad felesleg vagy sem, mert ha már benne van hogy együtt legyetek akkor valamilyen módon valószínűleg alkalmasnak talál erre az egészre.

Bár én nem tartom jó ötletnek hogy a szabadban csináljátok úgy hogy neki az első lesz (lehet neked is ha ilyen kételyeid vannak)

Szájjal is lehet élvezetet okozni egy lánynak az meg szabadban kicsit macerásabb és lehet csak idegesebbé tenne téged is

2022. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőt a magam részéről nem a szabadban csinálnám, de a ti döntésetek.
2022. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

11:12 + 11:13 feltételezem ugyanaz a személy írta a két hozzászólást. És azt is feltételezem, hogy nem a gondolkodás az erősséged. Arról már ne is beszéljünk, hogy fogalmad sincs a nőkről. Plusz nyilvánvaló, hogy még soha nem volt dolgod nővel.

Nem nyálas kifejezés a szeretkezés, hanem tisztelet van mögötte. Egy szűz lánynak a “gyere, megduglak a bokorban” nagyjából olyan csábító, mint kardhalnak a sivatag.

Az első szexuális élmény, főleg nőknél, maradandó élmény. Olyasmi, amire mindig emlékezni fog. Ha a partnere úgy beszél vele, mint egy prostival, és egy erdő közepén keféli meg, akkor talán még az is előfordulhat, hogy a későbbiekben tartózkodni fog a férfiaktól. Milyen jó lehet az első szex közben, amikor maga a behatolás is fájdalmas és új dolog, azzal foglalkozni, hogy bogarak másznak a testén, vagy megszúrja valami, stb

A természetben való együttlét már haladó kategória

Első alkalomhoz nem hogy nem ajánlanàm, de egyenesen tiltanám

2022. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha passzoltok akkor nincs gond.. sok csókolózás, simogatás.. előjáték... nekem egy kövér férfi okozott eszméletlen aktusokat..
2022. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem fogsz sok értelmes választ kapni, mert a túlsúlyos fiúk igen ritkán, inkább úgy mondanám soha nem jutnak nőhöz. Az az egy kettő, aki esetleg mégis hozzájut, igen igen kicsi eséllyel olvassa pont a te kérdésed a gyakorin. Amúgy meg trollkérdés szerintem.

Ui: bár a multkor láttam egy elég helyes, kimondottan vékony csajszit egy marha kövér, legalább 130-140 kilós sráccal kézenfogva, nyilván dugnak is.

2022. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!