Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg igaz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg igaz hogy az intézetben pl heteró srácok megdugnak más srácokat?

Figyelt kérdés
Mondván annyira kanosak és mivel csak fiúk így... Szerinted ez létezik? Te el tudod képzelni, hogy heteróként ilyet tettél volna? Van esetleg valakinek erről tapasztalata, hogy milyen az intézet?

2022. máj. 30. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Gólya táborban is hallottam ilyesmit. Miért ne esne meg hormonokkal teli fiatalok közt. Főleg mondjuk ha van ott pár roma...
2022. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam intézetben de azért tiniként sok dolog történik... Olyan amit később nem hozunk szóba. Nálunk is volt közös recsi anno 1x. Senki se hozta újra szóba, pedig mindenki látta a másikét, stb. Szóval én nem tartom kizártnak. Azt nem vágom miért is szopna le egy heteró egy másikat. Jó mondjuk az ha megfenyítik lehet más.
2022. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Heterók nem dugnak meg másik pasit, a biszexek igen.
2022. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Van egy film. A Brad Pitt van benne. Abban intézetben vannak vagy fiatalkoruak börtönében. Na ott megdugják az egyiket a másik meg orálozik a felügyelőnek. Mikor a filmet láttam felállt rá a farkam. Máig nem tudom hova tenni. Na akkor én most nem vagyok heteró ezért?
2022. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
4-es vagyok. Ezt még a 3-asnak reagálva írtam.
2022. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, létezik ilyen, főleg börtönökben. hiába, nagy úr ha áll a bré.
2022. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Én ha lenne rá alkalom kipróbálnám. Több okból.

1. Elvileg a srácok jobban bírnak mindent így mehet egy mélytorok.

2. Kíváncsi lennék tényleg fel tudna-e állni egy srácra vagy sem? Mert valaki azt mondja hogy jaj ha ingerlik tuti. Szerintem meg nem. Igaz ezzel az első pontot bukom is, de na. Szóval egyfajta próbatétel lenne. De kétlem, hogy holnap majd ír egy fiatal csávó hogy na gyere hisz heteró rovat.:)


De szerencsére nem intézetben nőttem fel.

2022. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti igaz
2022. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egy dolog, ami miatt lettem volna intézetis 😂
2022. máj. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát van búzás rendesen.
2022. máj. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!