Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan csak én gondolom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak én gondolom, hogy heteró fiúnak nincs az a helyzet amiért ez belefér?

Figyelt kérdés
A haverom egy pasihoz jár aki pénzt ad neki azért hogy a farkát kiverhesse a haveromnak. Ez úgy derült ki amúgy hogy belépett nálam a facere. Belépve maradt de mikor írt ez a pasas nem tudtam hogy ki ez. Aztán cska pár mondat után esett le hogy belépve maradt a haver. Szóltam neki és elmesélte. Sőt mondta, hogy 1 focis társa is jár hozzá így. De állítja csak a pénz miatt mert nagyon kell neki és heteró. Azt hitte mindent elolvastam amúgy :D Ezért vallotta be... Pedig nem olvastam el. Meg semmi. Szerintem nem heteró. Nem zavar hogy nem az csak értitek. Miért menne el ha az?
2022. máj. 29. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kissé kamu szaga van. Amennyiben mégis igaz akkor meg fura. De tényleg rosszul él? Vagy mi? Miért nem melózik inkább? Hány évesek vagytok?
2022. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Megtudod adni az elérhetőségét haverodnak? Lenne számára egy ajánlatom.
2022. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ezen most agyaltam. A srác csak élvezi hogy verik a farkát. Jó ez éppen pasi, de amúgy én pl belemennék ha úgy lenne. Már csak kíváncsiságból is, hogy felállna-e a farkam. Mert szerintem nekem hiába fizetne mivel pasi nem állna fel. Ezt gondolom. De amúgy ezért kell figyelni hogy kilépj a mailből, stb. Én így mailből nem léptem ki és buktam le az excsajomnál hogy félre...
2022. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem kamu pedig... Az zavar csak hogy miért mondja hogy heteró ha nem az. Mondtam neki is hogy nem zavar ha bi.


Jaja! Nekem se állna fel tuti.

2022. máj. 29. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Istenem. Hogy lehet ennyire buta. Focista szóval nem lep meg. A korotok engem is érdekelne.
2022. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az enyém lényegtelen. A srác 28 vagy ilyesmi kb. De miért lényeges? Nem értem.
2022. máj. 29. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Én is kiverném neki, le is szopnám, persze honorálnám cserébe.
2022. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem - magamból kiindulva - igazad van. Nekem biztosan fel se állna egy férfi kezébe akármennyi pénzt is adna érte. Ez így meleg dolog nem hetero. Nem.. még csak nem is biszex dolog mert itt fel sem merül női jelenlét.
2022. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 Honnan veszed, hogy nem vonzódik a lányokhoz is?
2022. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy, hogy ki minek címkézi magát? Ebben a történetben nem ez a legnagyobb probléma.
2022. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!