Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan csak én gondolom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak én gondolom, hogy heteró fiúnak nincs az a helyzet amiért ez belefér?

Figyelt kérdés
A haverom egy pasihoz jár aki pénzt ad neki azért hogy a farkát kiverhesse a haveromnak. Ez úgy derült ki amúgy hogy belépett nálam a facere. Belépve maradt de mikor írt ez a pasas nem tudtam hogy ki ez. Aztán cska pár mondat után esett le hogy belépve maradt a haver. Szóltam neki és elmesélte. Sőt mondta, hogy 1 focis társa is jár hozzá így. De állítja csak a pénz miatt mert nagyon kell neki és heteró. Azt hitte mindent elolvastam amúgy :D Ezért vallotta be... Pedig nem olvastam el. Meg semmi. Szerintem nem heteró. Nem zavar hogy nem az csak értitek. Miért menne el ha az?
2022. máj. 29. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
9.: Ahol két férfi van jelen és szex, az nem biszexualitás. Abban a helyzetben meleg mind a két fél. Lehet ezt szofisztikálni, hogy de biszex mert 7 éve kiverte az akkori playboy középső oldalára vagy de megnézi a csajokat is. De ettől még ahol nincs nő csak férfiak, az meleg, gay, b...zi, ahogy tetszik. Nincs ezzel baj, csak ne keverjük a fogalmakat. Tőlem lehet bárki az.
2022. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
#11 Nagyon nem vagy tisztában a biszexualitás fogalmával, nincs ezzel baj, csak ne keverjük a fogalmakat. A homoszexuális csak a saját neméhez vonzódik, a biszexuális pedig mindkettőhöz, tehát nővel és férfival is tud szexuális kapcsolatot létesíteni, akár külön-külön, akár egyszerre mondjuk 3asban. Olyan definíció nincs, hogy mikor ép férfival van, egy nőnek is jelen kell lennie, és fordítva is igaz, biszexuális marad abban az esetben is, ha épp nővel van, de egy férfi nincs jelen az aktusnál.
2022. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hááát... Ha a családom már fakérget enne egy hónapja, és egy ilyen perverz felajánlana egy komoly összeget, hogy kicsattinthassa nekem, akkor talán, de hányok a gondolattól is.

De egy heterónak ez semmiképp nem fér bele olyan szinten, hogy ebből rendszer legyen. Pláne most, amikor munkanélküliség gyakorlatilag nincs.

2022. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Van egy gyerek akit látásból ismerek, de nem a leg élesebb kés a fiókban.

Na róla is hallottam ilyet, hogy egy csávó leszopta és fizetett érte neki meg ilyenek. Meg voltak hasonló storyk róla. Csak barátnői voltak de szerintem fixen biszex. G*ci undorító amúgy.

2022. máj. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A fizikai ingerektől bizony feláll, és el is lehet élvezni. Az már más kérdés, hogy valóban élvezetes lesz vagy sem.

A pénz nagy úr, meg ezzel igazából nem árt senkinek.

2022. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"amikor munkanélküliség gyakorlatilag nincs" Hát, ha én újra fiatal lehetnék bizony simán bevállalnám, nem izgatna, de jobb mint szalag mellett dolgozni.
2022. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak kiveri neki. Ezt még én is vállalnám pénzért.
2022. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!