Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem heteró az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem heteró az aki nagyon bizonygatja?

Figyelt kérdés

Aki rosszul van ha megölelik vagy egy pasi ránéz stb. Szerintem aki biztos magába azt nem izgatja ez se az hogy más mit mond. Ha meg nagyon kivan tőle akkor azért mert van vagy volt fiús vágya esetleg élménye is. Egy osztálytársam anno mindenkit kb melegnek kiáltott ki ha érzelmes volt pl vagy akármi. Most meg pár éve tudtam meg hogy biszex és otthon lebukott :D ti mit gondoltok?

Ha írsz írd meg pasi vagy csaj vagy-e. Köszi.



2022. máj. 30. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, biztos van még, aki így gondolja.


Én nehezen viselem pl., ha nem hisznek el nekem valamit, azért is bizonygatok, nem azért mert igazuk van (más témában pl.)

2022. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérted. Ok nélkül bizonygatja. Mások viselkedése alapján. Tudod ez olyan mint hogy “Én tyúkot?” Ismered ugye?
2022. máj. 30. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen igaz. Biztos vannak ilyenek is, de pl engem is frusztrál ha férfiak ölelgetnek. 🤷‍♂️ Nem leszek agresszív tőle de zavar mindenféle fizikai kontaktus fiúval. De ettől még tudat alatt sem vágyok arra hogy velük dugjak.
2022. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ja vannak olyan homofóbok akik látens búzák és saját magukkal küzdenek, azt vetítik ki a környezetükre. Ettől még a homofóbok többsége nem ilyen, hanem tényleg - fogalmazzunk szofisztikátlan - nem szereti a melegedést.

Egy igazi heterónak nem kell bizonyítania semmit, de ettől még idegesíteni fogja ha bepróbálkoznak nála a búzák.

2022. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!