Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki kíváncsiságból/viccb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kíváncsiságból/viccből csókolózik a saját nemével az lehet még heteró, ha többet nem csinál olyat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy felelsz vagy mersz játék alkalmával csókolóztam egy másik lánnyal. Az előtt és azóta is csak a pasik érdekelnek.

Sok ember életében van ilyen pillanat. Kíváncsiság, játék, alkohol. Ezektől nem lesz valaki homoszexuális

2022. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Pfff... kiléptél a heterók csoportjából.
2022. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-2


Két egymásnak ellentmondó válasz.


Most akkor mi az igazság? Mert nem tudom.

2022. máj. 30. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Sőt, az is, ha annak tartja magát.
2022. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kamaszként én simán csókolóztam más lányokkal mondjuk házibuliban. Kíváncsi voltam, szórakoztató volt, stb. Ennyi, azóta is csak férfiakkal voltam nincs abba semmi ha az ember kipróbál több mindent is.
2022. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal tovább is elmentem a gyerekkori barátnőmmel, kíváncsiak voltunk, de nem jött be. Heteroszexuálisnak tartom magam, csak nyitott voltam erre is, hátha.
2022. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is megtettem, de szexet már nem vállalnék be.
2022. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Engem fiú haverom szopott le. Jó volt. Nem vagyok rá büszke de jó volt. Néha gondolok rá, hogy lehet ki kéne újra próbálni de azért, hogy megtudjam bi vagyok vagy sem. Mert anno ez tiniként volt meg sok körülmény szokatlan volt így arra fogom. De ma már felnőtt fejjel érdekes lenne kideríteni. Csak nem akarok belemerülni nehogy lebukjak hogy ilyesmi érdekel. Csók viszont nem volt.
2022. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szexuális orientáltság az egy genetikai kérdés. Nem lehet rajta változtatni. Az a születéskor dől el hogy milyen irányba fordul. Ha azonos neművel élsz meg bizonyos vágyakat, attól a szexuális irányultságod nem változik meg. Nem leszel meleg, vagy nem leszel hetero.
2022. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!