Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero vagyok, szeretnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok, szeretnem kivancsisagbol megkostolni a spermamat de amikor elelvezek akkor mar sose tudom magam ravenni, valaki probalta mar?

Figyelt kérdés
Olyan technikat talaltam hogy gyergya pozba helyezkedek es a sajat arcomra es szamba elvezek el, mit gondoltok errol, tapasztalazok?

#sperma #Kostolas
2021. nov. 18. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam így is,ahogy leírtad
2021. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont így voltam vele, spriccelés után már nem kívántam én sem, ismerős az érzés.

A gyertya módszer működik, azt csináltam párszor, az jó.

De legjobb mindig úgy volt, ha a csaj szájába élveztem és rögtön utána lesmároltam, olyankor viszont sosem zavart, sőt.

2021. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer kiprobaltam ezt a gyertya verziot de amint elelveztem undorodtam tole, de elotte meg tok izgato a gondolat. Ha maszturbalok sokszor fantazialok rola es joi videokat nezek.
2021. nov. 18. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
hasamrol én se kostolom meg,gyertypozban a számba az élvezetes
2021. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy előtte megbeszéltem egy lánnyal chaten, hogy ma ez lesz maszti végén, és akkor már tartottam magam hozzá.

Egyébként szerintem is úgy lehet a legjobb, ahogy a 2-es hozzászóló írta, vagyis egy lánytól visszakapni.

2021. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szerintem,minden fiú próbálta már.Én faszverés után a nyelvem hegyével ,megkóstóltam.Nem jó!Nem ízlett.Azóta,nem próbáltam,nem is tervezem.
2021. nov. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal próbálnám en is
2021. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyald ki punciból.Egész más😉
2021. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ahogy írtad, gyertya póz aztán a lábad a fejed fölé hajtva mehet a menet, szépen bele engeded a szádba. Én is így szoktam csinálni a legtöbb esetben. Pohárból és hasonlók eddig nekem sem ment hogy még igyam vagy kóstoljam
2021. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy hogy ne siess. Koncentrálj arra, hogy kívánod. Én először egy órákon át tartó önkielégítés alkalmával gyertya pózban engedtem a számba. Ne utáld, egyszer élsz.
2022. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!