Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akik megcsalják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik megcsalják a pasijukat a kis intim mérete miatt, de közben egyéb előnyök miatt vele maradnak, mégis hogy számolnak el a lelkiismeretükkel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Én így vagyok. Kicsi a párom farka sokszor nem érzem. De máshogy kitud elégíteni.

Szeretem így elfogadom.

Van amikor vágyom arra hogy nagyobb legyen bennem ami kitölt

Ezt ő is tudja hogy kicsi belém a farka.

2022. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet tudni, hogy mekkora a farka és hogy mióta vagytok együtt? Soha nem vetődött fel benned komolyan, hogy megcsald vagy elhagyd?
2022. máj. 30. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az összes többi félrelépő (akár ffi akár nő) aki a pénz, a gyerekek, a közös hitel stb. miatt van a párjával de közben félrekúr.

Ha valaki annyira méretmániás és nem jó a fickójával a szex már az elején sem az nem fog hozzámenni (max. a pénzéért).

2022. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az első válaszoló válasza alapján nem volt egyértelmű, hogy csak vágyik rá, vagy csinálja is időnként. Szóval? :) És ha az utóbbi, akkor a párod tudja ezt is? Illetve ha igen, akkor mit szól hozzá? ;)
2022. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4. Soha nem csaltam még meg. Nem is tenném. Ha már odáig eljutnék hogy meg akarom tenni akkor inkább szakítanék vele.


2. Kb.13-14 centis neki és lehetne vastagabb. Én eléggé tág vagyok így nekem kicsi ez a méret.

1.voltam.

2022. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, a párod hogy tudja kezelni a helyzetet így, hogy ő is tudja, kicsi neked a mérete? Nem érzi ettől rosszul magát?
2022. máj. 30. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Rossz neki a tudat persze. De próbálunk olyan pózt találni ami jobb. Pl.hátulról.

Na meg próbál máshogy kielégíteni. Kézzel segéd eszközökkel.

2022. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Mostani párom a személyisége miatt szeretem, meg nagyon könnyen el tudom magam engedni mellette és megnyugtat mindig a jelenléte. Kiegyensúlyozzuk egymást. De nem túl nagy neki. Másnak meg igen. Ilyen ez
2022. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!