Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részt vennél kínzótáborban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél kínzótáborban?

Figyelt kérdés

Lennének egy, három és 7 napos programok, ahol a jelentkezők válogatott kínzásokban részesülnének.


A táborba történő jelentkezéskor ki lehetne választani, hogy ki milyen kínzást kér, és bent annak megfelelően bánnak velük. A hát korbácsolása és a fenék pálcázása alap, minden más kérhető.


Belépéskor meztelenre kellene vetkőzni, és a ruhákat a kilépéskor kapná vissza a jelentkező.


Első programpont fél órás korbácsolás lenne onnan mennének pihenőre a résztvevők. Két programpont között mindig pihenő lenne. A pihenő egy kényelmetlen ketrec lenne,ahol nem tudna teljesen kinyújtózni, se a hossza, se a magassága nem tenné lehetővé, valamint olyan lenne a kialakítás, hogy kényemetlen legyen a fekvés. Itt ha valaki jelentkezéskor kéri, akkor lehet túlfűtött a hely, illetve lehet kérni véletlenszerű időközönként hideg zuhanyt.


A programpontokat a jelentkezéskor kiválasztott kínzások közül választják ki, és mindig jönnek a ketrechez, ahol visznek az aktuális helyszínre.


A táborban persze mindig vigyáznának az egészségre, nem lenne maradandó sérülés, valamint olyan helyzet sem, ami betegséget okozna.



2022. máj. 10. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 gabor49 ***** válasza:
85%
en mennek ha lehetne
2023. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy napot kipróbálnék. A fenekelést kibírom. Többinek meg valószínű anált választanám, orgazmus kontroll,kényszer szopatás, esetleg két férfi egyszerre...

Csipeszekkel játék,ha nagyon élem a puncimat is ésszerű keretek közt elfenekelhetnék..csiklandozas is szóba jöhetne.

Mondjuk én úgy csinálnám,hogy húzni kéne egyet amin rajta van hogy mondjuk fenekelés,megegyet azon hogy korbácsolás övvel vagy bármivel...a következőn meg mondjuk hogy hányat kap..és azt meg is kapja..lekötözve.

Vagy társast csinálni..ralepsz egy mezőre ott hopp cici palcazas, következő átélhetsz egy orgazmust,légzéskontroll,punci csipeszekkel dugás, mélytorok kényszerből elvezesig.. 5 perc csiklandozas, vagy kombinálva...nekem nőkent az is bejönne ha nők csinálnák mondjuk a fenekelesem..:D simán ki lehetne ilyeneket találni...

2023. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
69%
62.: szerintem ilyen társas létezik is
2023. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
69%
Komoly? Hát rá is keresek!
2023. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
76%
Ha előbb találom meg én, szólok...
2023. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
53%

"Komoly?"

Én is hallottam már ilyesmiről, bár szerintem csak lightosabb kivitelben létezik. Nem tudom mennyire tudnak BDSM témájú társasokat a piacra dobni, gyanítom csak külföldi oldalakon fogsz találni, ha találsz. De ha mást nem, csinálhatsz magadnak is :D


"és azt meg is kapja..lekötözve"

És az is bejönne ha nem lekötözve lennél, hanem összekötözve egy másik subbal (akár fiúval, akár lánnyal) és felváltva kapnátok büntetést? Akár közös ballgaggel, amitől egymásra folyna a nyálatok, ha a másik fél kap fenekelést, a te arcodba nyögne és téged szorítana közben, és fordítva.

2023. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
69%
Szivesen szervezek, lanyoknak fiuknak, 1-2-3 napost igeny szerint, hely eszkozok adottak.
2023. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes nézni a válaszokat, ahogy az egész egy szextáborrá alakult. Az eredeti kérdés szerintem inkább egy stresszoldó/önismereti spártai jellegű táborról szólt, most pedig anál meg szopatás már a téma.
2023. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
51%

"Érdekes nézni a válaszokat, ahogy az egész egy szextáborrá alakult"

Ha ennyire szeretsz nézelődni, nézd meg a kategóriát is. Szexualitás kategóriába BDSM címkével mégis milyen válaszokat vársz? :)

2023. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
50%

"stresszoldó/önismereti spártai jellegű tábor"


LOL

Hát, végül is fel lehet fogni egy BDSM eseményt így is... de nem bírtam nem hangosan felröhögni :D :D :D "stresszoldó-önismereti" gyááááá.... :D :D :D

2023. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!