Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,mi volt a legr@bancodab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mi volt a legr@bancodabb dolog ,amit csináltatok? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 08:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
90%
10 es válaszoló. Az hogy szerető vagy miért lenne rib_nc dolog? Én pl szerelmes lettem egy férjezett nőbe. (férfi vagyok). Ez perszr már rég történt, de életem legszebb időszaka volt
2023. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
73%

Egy hazibuliban leszoptam 2 sracot majd egy 3.al lefekudtem mig a baratom azt hitte higy a mamamnal alszok majd masnap mikor felkeltem atmentem hozza es vele is lefekudtem


Talan egy kicsit megbantam

2023. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
49%
Milyen bevállalósak a csajok ...
2023. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
68%
Mikor az öcsémmel szexeltem
2023. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
82%

Hagytam a bárátomnak és 2haverjanak,hogy mind a 3an egyszerre dugjanakmeg,mert a barátomat izgatta a többes.

Utána azt is hogy lepisiljenek. És mindösze egy bigmac-ot kaptam érte.


Erre mondjak vagy többet vagy kevesebbet de ez ìgy...

2023. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
8%
44-es, azt hogy hoztátok össze?
2023. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
6%
44: ez miért lenne ri-bancos?
2023. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
92%

A hambi amit kaptam "cserébe". Nem pénz mint egy rendes prosti.

Nem semmi mert mondjuk élvezem a grupit.

Konkrétan nem mondtukki hogy azaba a fizetésem a dugásért:de a tudat a szitu, minden egyben volt. Megbaxtam egy hambiért 3an.

Ettől ribis.

2023. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
11%
40 aki r!banc az is marad, ezt is megfogod csalni mint a többit, a r!banc ösztönöd rávezet a faszra.
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mennyire való ez ide, de én akkor úgy éreztem magamat, mint egy használt olcsó ku*va. Első exemmel miután szétmentünk, volt egy srác aki egészen tetszett tinderen...aztán taliztunk és már kevésbé annyira tetszett külsőre, de meg akartam ismerni. Áthívott magához, mondtam, hogy első talin sose szexelnék...végül legközelebbi talinál már nála is aludtam, vagy 3-4x les*optam. Akkor fájt, hogy ilyen könnyen adtam magamat...de az exemmel szörnyű volt a szex néha azon is elgondolkodtam, hogy esetleg leszbi vagyok és velem volt a gond. Tudni akartam, hogy vajon így van-e vagy az a gond, hogy az exemnek kicsi volt. Ennek a srácnak meg elég méretes. Később rám írt, hogy nem akar tőlem semmit, de azért megdugna...én meg belementem és ment popsiba is. Eljátszottam, hogy tetszik de amúgy nem. De még mindig nem voltam biztos, úgyhogy még egyszer megtörtént a dolog. Illetve volt egy srác akiről üvöltött a sok red flag de nekem mégis tetszett...rengetegszer les*optam, mert tetszett a srác. Utólag nagyon megbántam ezeket és úgy érzem magamat miatta mint valami olcsó szajha...
2023. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!