Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,mi volt a legr@bancodab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mi volt a legr@bancodabb dolog ,amit csináltatok? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 08:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
75%
Volt olyan, hogy a párom a szobában aludt én pedig felvittem egy pasit és megdugattam magam a nappaliban a kanapén.
2022. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
92%
Bartnommel megbeszeltuk, hogy adott este pasizni fogunk. Beultunk egy szorakozohelyre, de csak olyan pasik probalkoztak, akik nekunk nem jottem be. Mikor visszamentunk a baratnomekhez, az alkohol hatsara is nagyon beindultam. Es akkor felajanlotta a hatalmas dildojat. Nem volt lesbishow, de szepen egymas utan lerendeztuk magunkat. Ez egyszer fordult elo, azota csak nevetunk rajta, de a dildo azota is megvan neki! 😆
2022. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
90%
Reggel szexeltem egy ismerosommel, este egy masikkal.
2022. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
63%

Hát az nem ribis volt hanem konkrétan kurvás.

Egy srác külföldi barátnőjével enyelegtem,hogy a barátom után mehessek balcsira, minél hamarabb.

Akkor nem bántam csak borzasztóan szégyeletem.

Mostmár bánom is mert a barátom is megrakta csajt...ő is balcsis út fejében.


Igen van aki arra izgúl,hogy más sexele a barátnőjével. És ezt nem csak nézi hanem fizet is érte...beteg ez a világ. De legalább jó volt nyaralás.

2022. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
95%

Átmentem a szomszéd sráchoz, és felajánlottam hogy könnyítek rajta.

Mindig az erkélyen masztizott amit én láttam, és Ő is tudta hogy látom

2022. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
95%

19-20 évesen hobbiból modellkedtem (ingyen, kezdő/gyakorló fotósoknak), egy ilyen témájú csoporton keresztül környékezett meg egy ügynökség, hogy szoft képeket csinálnának rólam fizetségért.


Szép arcú, jó alakú, természetes vörös, szeplős lány vagyok, szóval viszonylag különleges, kolis egyetemista szemmel pedig piszokjól fizettek, 10-20 meztelen sorozat készült rólam két év alatt egy külföldi online magazinba.


Nem nagyon tudja senki pár közeli barátnőmön kívül, meg szüleimnek utólag bevallottam, hogy ne véletlen tudják meg (szerencsére elég szabadelvűek :D )bár egy srác barátom már jelezte, hogy ráakadt :D


Ahogy egy előttem szóló írta, ez már inkább "kurvás", de nem szégyenlem, a művészlélek karakterembe belefér... :D

2022. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
41%
Húhú a a szepől lányokna gyengéim. Biztos nagyon csini lehetsz!
2022. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
18%

#26


Volt ott más is, meztelen képeken kívül😏

Max arról nem készült felvétel

2022. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Egy szexi képsorozatot készítettek rólam. Olyan igazi 18+os.
2022. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer ketten piáztunk barátnőmmel és már hosszú ideje nem voltam akkor pasival és nagyon ki voltam éhezve .. eléggé becsíptünk mire barátnőm felvetette hogy elhívja a srácot akivel épp beszélt és hozza a haverját nekem.. ők is ittak épp. Átjöttek a tejesen idegen hapsik és életem legjobb éjszakája lett. Egész este szexeltünk.. nagyon egy hullámhosszon voltunk a barátnőmék már rég elmentek mikor mi még a sokadik menetet kezdtük . Amúgy nem bánom mert a srác utána évekig “megmaradt” mert ha szükségünk volt egymásra másikunk mindig készen állt :D és pluszba egészen jó barátok lettünk, neki is van családja és nekem is . Persze már nincs viszonyunk de valahogy mindig forr a levegő mikor összeülnek a csaladjaink ( akik errol semmit nem tudnak) :D
2022. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!