Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal párok, akik már régebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok, akik már régebb óta együtt vagytok, nálatok mennyi szex van általában?

Figyelt kérdés
A régebbet azt mondjuk legalább 2.5-3 évre értettem :)

2022. máj. 1. 17:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, már a napi 3-nál, illetve 4-nél járunk, alakul ez a licit 😆


Csak egy szexibb fehérneműt kell felvenned hozzá! Ha évente 1460-szor nem kivan meg a barátod, akkor ott gond lehet a cerkával, vizsgáltasd ki a palit! 😁

tegnapelőtt 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Maradt a kínos vigyorgás . . . Én egyébként eskü nem irigyellek, a hsz-eid minden szava mögött ott van, hogy te szenvedsz, veled valaki valamikor jól kicseszett, és így védekezel. Sztem is menj orvoshoz, még lehet kitudnak hozni ebből. De hogy te sem fiatal nem vagy, sem párkapcsolatban nem vagy, az is biztos.


Molesztáltak kiskorodban ?

tegnapelőtt 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

52:


Az, hogy nem tudsz leszakadni a kérdezőnek tett válaszaimról, és minduntalan bizonygatod, hogy téged márpedig évente 1000-1500-szor kivan meg a férjed, nekem azt súgja, hogy valami nálad nincs rendben:) De ezt szerintem bízzuk az olvasókra.


Javaslom ne attól függjön a boldogságod, hogy mások elhiszik-e a testedet érintő behatolások számát. Meglátod, felszabaditó erejű lesz 😘

tegnapelőtt 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
53 te nem is válaszokat írsz a kérdezőnek, csak kínlódsz a válaszadókkal és gusztustalan cinikus maszk mögül vergődsz.
tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Jézusom, szakadj màr le rólam 😂 Elmondtam a véleményem az itteni numeralicitről, ha te meg vagy győződve a te számaid helyességéről, akkor lepereg rolad. Ha nem pereg le, akkor az beszédes. Jocakát drága:)
tegnapelőtt 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
55ös milyen numeralicitről beszélsz ? Egyáltalán hogy veszed a bátorságot, hogy te majd eldöntöd ki mond igazat és ki nem ? Ez beteg amit csinálsz. Láthatóan te nem tudsz a válaszadókról leszakadni. Azért eret ne vágj magadon mert valaki naponta kétszer tud szexelni.
tegnapelőtt 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!